Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában a fiatalabb fiúk vonzanak, de én csak nálam idősebbel szeretnék kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nekem eddig általában csak a nálam idősebb pasik jöttek be, de újabban azt vettem észre, hogy egyre többször nézek meg nálam fiatalabb fiúkat is, és néhányuk nagyon bejön. Ugyanakkor kapcsolatot csak idősebbel szeretnék, mert tudom, hogy a fiatalabbak sokkal "éretlenebbek" még. Miért lehet ez? 19/L

2013. máj. 9. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert fiatalok és tetszik a bennük lévő lendület, ugyanakkor pont emiatt a lendület miatt még gyerekesek a koruknak megfelelően :)
2013. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
én 20 vagyok és szingli, megfelelek? :'D (ha igen, akkor privátban több adatot is mondhatok. :))
2013. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!