Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek? 17L

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal (21F).


Egy ideje a fülembe jutott, hogy jó kapcsolatot ápol egy nővel. Egy ismerősöm többször látta őket, hogy kettecskén nagyon jókat cseverésznek. A nő 24 éves, utána jártam.


Tegnap a két szememmel láttam, hogy bement a barátomhoz a munkahelyére. A barátom eladó egy autós üzletbe. Gondoltam, hogy nem vásárolni ment, így bementem utána, bár vártam egy kicsit. Mikor beléptem, a barátom olyan arcot vágott, mint aki szellemet lát. Utána azt mondta, hogy csak dumáltak, haverok.


'Elcsórtam' a telóját másnap este, mikor kiment a mosdóba. Volt benne pár sms egy idegen számra. "Szia dága. Gyere át ekkor és ekkor". "Szia édes, el ne felejtsd, 12-kor tali". "Szia drága, ma nagyon jól néztél ám ki, jó volt dumálni."


Szerintetek? Nem mondtam neki semmit.

Nem tudom, hogy ez haverság e? Fiúk, hol kezdődik a már több, mint haverság? Miből tudhatom? Adjatok tippet. Nehogymár egy ilyen bige lecsapjon rá. Az egy dolog, hogy a pasim irogat neki, de akkor is... Én 17 vagyok, sokkal jobb választást. Meg szeret. El fog venni.


2015. ápr. 20. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
pedó :D
2015. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó két mondatban némi bizonytalanságot véltem felfedezni.
2015. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért lennél jobb választás, csak azért, mert 17 éves vagy. Egy 24 éves érett nő sok szempontból jóval izgatóbb, mint egy éretlenebb lány.

Egyébként meg nem szeret, mert akkor nem írna ilyesmiket egy másik nőnek, elvenni meg ki tudja, hogy el fog-e venni.

13 évesen már pasiztál, csak gratulálni tudok, hogy több éves tapasztalatod ellenére még mindig ilyen butus vagy.

2015. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 24 évessel viszonya van, és nem szép, hogy ezek után se vallja be. Talán kérdezz rá. Ha midnen így marad, maradsz a hárömszög egyik csúcsában sajnálom.
2015. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
simán lehetnek csak barátok, de lehet megcsal...ezt ő tudják...mind2 lehetőség meg van...inkább tőle kérdezd meg, hogy mi van köztük, de ha tényleg csak barátok és te nagyon belemászol kutatgatsz akkor lehet azért hagy el...
2015. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg, max. szeretne. Ilyenkor mit lehet tenni?
2015. ápr. 20. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:

A: elhiszed, hogy csak barátok

B: elhagyod

2015. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg ,hogy mi ez az egész.Ha nagyon lapít akkor rosszban sántikál.

Én ki raknám..

2015. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!