Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Ha valaki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Ha valaki ilyet ír, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Ezt írta: "Te idióta, molylepkényi agyú csaj. Te tényleg ennyire ostoba vagy, hogy nem fogod fel, hogy mindennél jobban szeretlek, és nekem te vagy a legfontosabb? Játszod a kicsinyes, gyerekes játékaidat, szórakozol, hisztizel, közben én vagyok aki ezeket a kis mókákat megszenvedi, jobban, mint azt te valaha el tudnád képzelni, vagy átélni. Persze ha lenne benned egy kis empátia, és nem csak azokra figyelnél, akik folyton a talpadat nyalják, észrevennéd ezt, de te ezt szereted, a színlelést, hazugságokat, a szertbszott, egy-12-éves-is-felfogná-annyira-átlátszó hülyítődumákat, és csont nélkül benyelsz minden hazugságot. Kvára gratulálok hozzá. Mit kell még tennem, hogy nekem higgy, és felfogd végre, hogy TÉNYLEG szeretlek. Miért a mocskos kva életért nem tudsz egy ennyire nyílvánvaló dolgot felfogni végre?"
2015. ápr. 21. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Röviden: szeret
2015. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Eléggé. Te meg biztosan játszadozol vele. Gratula! Ebből lesz a következő "csalódtam a lányokban, ezentúl csak szórakozok velük" típusú srác.
2015. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van a pasinak. Miért a mocskos kva életért nem tudsz egy ennyire nyilvánvaló dolgot felfogni végre?
2015. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy egy degenerált tuskó és joggal nem szereted viszont.
2015. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na egy sorstárs. De én sose lennék ilyen durva az imádott lánnyal.
2015. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsordult könnyekkel, és áhítattal olvastam ezt a szép szerelmetes levelet. ;')
2015. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha szeret miért sérteget így?!
2015. ápr. 21. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha ezt nem tudod értelmezni.. marha nagy problémáid lehetnek a szövegértéssel... Amúgy azt itteni válaszokat megérted?

Azért segítek: Segg hülye lehetsz, szereted, ha azt mondják Neked, amit hallani szeretnél és az őszinte embereket próbálod eltüntetni magad mellől. Nyomorult srác szeret Téged, bár nem értem miért a fogyatékosok vonzzák az embereket.

Bocs, a stílusért... de ez már nálam is kiverte a biztosítékot.

2015. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:) Ez durva :) Mármint ahogy én látom a dolgot a csávó imád csak tele van a hócipője hogy elhiszel minden marhaságot amit neked mondanak a barátaid és ez nem tetszik neki.Valószínűnek tartom hogy ez az írás előtt valami kis veszekedés volt kettőtök közt és nem neki hittél hanem az állítólagos barátnak.Járj utána a dolgoknak mielőtt számon kérsz valakit.Szeret,imád de elveszítheted ha nem látod be a problémákat
2015. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A srác szeret téged. Nagyon. Csak dühös, mert bántod őt azzal, hogy nem hiszel neki. Szeret téged, szeresd te is, és ne legyél hülye p i c s a . Ámen.
2015. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!