Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, akiknek koverebb (85...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, akiknek koverebb (85 kg) baratnojuk van, tenyleg szexinek tartjatok a baratnotoket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak volt ilyen barátnőm, de nagyon vonzó volt számomra :)
2015. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem tetszik. Emelgetni nem nagyon tudom, de nagyon jó átölelni és eszméletlen az ágyban.
2015. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tartanák szexinek? Ha nem tetszene nekik, nyilván nem is járnának vele.

Sok fèrfi szereti, ha egy nőn "van mit fogni" :-)

2015. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy mert nem jut jobb, nem jut mindenkinek jó nő.
2015. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden a testalkat. A belső tulajdonságok, műveltség, szerénység, intelligencia sokkal fontosabb, mint a testalkat. Volt olyan ismerősöm, aki 15 évvel ezelőtt csont sovány volt, ma pedig ducibb, mint a feleségem. Idő közben a csaj beköltözött vidékről a városba, sőt mint kiderült ugyan abba az utcába ahol én is lakom, és állitólag többször is elmentem mellette az utcán, mert nem ismertem meg. Igaz, több, mint 10 évig nem is láttam. Szóval aki szerint aki ma sovány az holnap is az lesz, az nagyon téved. Akinek csak a külső számít, az nem fog boldog családi életet élni, ez tuti!
2015. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 100-110kg közötti a barátnőm, nagyon csinos arcú, de nem mindig találom szexinek, függ attól hogy épp hogy öltözik, pillanatnyi viselkedésétől, illetve a kedvemtől. Bár szerintem nem a súly határozza meg a nő szépségét. Voltam jóval vékonyabb és nála nagyobb lányokkal is.
2016. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!