Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek anyagilag a baratnotoket, akivel 5 honapja jartok? Ha nagy bajban lenne- onhibajan kivul, enni sem nagyon tudna mit.

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én feleségem annó amikor megismertem gyakornokként egy kis albérletben tengődött pesten, és enni is alig futotta. Olyannyira rosszul, és pláne rendszertelenül fizették, hogy volt h. én fizettem ki az albérletét is.

És mindezt egy hónap ismerettség után. Nem volt kérdés, hogy segítek. Nagyon kellemetlenül érezte magát, de elfogadta (nem tehetett mást).

Én megtettem.

2014. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom te milyen kapcsolatban élsz ha ez felmerült kérdésként benned kedves kérdező... én biztos segítenék
2014. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem Kérdező, ez nem lehet kérdés tárgya.

Egy igazi kapcsolat arról szól, hogy EGYMÁS kezét fogva átélni a JÓT, és leküzdeni a ROSSZAT!

Ha együtt leküzdöttétek a rosszat, onnantól kezdve a kapcsolatotok még mélyebb, még bensőségesebb lesz.

Én azt tanácsolnám ha ŐSZINTÉN SZERETED, akkor segíts Neki!

2014. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jázi :) ***** válasza:

Miért ne segíthetnéd? Főleg ha önhibáján kívül történt?

Ez egy kapcsolatban az alap dolgok között van! Én is segítettem már a páromnak mikor úgy volt és fordítva is!

2014. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de én soha többé nem segítenék senkinek, még ha a híd alatt is kell laknia emiatt. Volt barátnőm nagyon szar helyzetben volt, mikor megismerkedtünk, csak kenyérre futotta neki a rezsin túl. Én persze segítettem neki, találtam neki egy jövedelmező munkahelyet, addig is segítettem őt anyagilag, erre pár hónap múlva megcsalt és elhagyott. Ennyit ér az, ha segítesz valakinek...


26/F

2014. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyértelmű. A barátnőm akit szeretek természetes hogy amiben tudok segítek neki. Nem tudom ki tudná végignézni hogy a kedvesének nem futja ennivalóra. 25F
2014. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy segítenék!Mégszép!!! Amiben tudok.


5öshöz hasonló férfiak egy ilyen nagy csalódás után lesznek olyanok, hogy a következő barátnőjükkel zsidóskodni fognak és saját magukkal is, vagy csak a nőkkel.

2014. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A parom 7 eve Londonban el, interneten ismerkedtunk meg. Ev elejen kijottem talalkozni vele, a repjegyemet a kajat o fizette. Mikor hazamentem sulyosabb anyagi problemaval neztem szembe. Mindenkeppen kuldeni szeretett volna penzt, de nem fogadtam el.Azt a penzt mar nem.
2015. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!