Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a következő életmódnak?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Sosem volt még barátnőm, szűz vagyok. Ez betudható a rondaságomnak. Miután 3x jártam a 9. osztályt, otthagytam a sulit. Azért kellett enyiszer, mert én még 18 éves koromig tanköteles voltam. Szóval nem érdekelt a kémia a töri meg a többi felesleges baromság. Mivel lányokkal sose jöttem ki, senki nem fogadott el, haverjaim meg nincsenek, mert utálom ezt a ami divatot,generációt ezért magányos vagyok. Az az életcélom, hogy leteszem a kamionos sulit, és fuvarozok. Már elkezdtem rá gyűjteni az összeget. Dolgozom, hazajövök, tvzem alszom aztán újra. Ünnep napokon is munkát szoktam vállalni, karácsony, húsvét, szilveszter. Szeretnék kamionos lenni, fuvarozni, majd saját kamiont ami nagy, hogy lakhassak benne, annyi pénzt gyűjteni, hogy messze az emberektől egy hegyoldalba egy szép faházat építhessek és ott halni meg. Barátnőt, feleséget vagy a többi nyalánkság, ezeket jól tapasztaltam hogy nem nekem való, nekem ott nincs boldogság.

2015. ápr. 21. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Hajrá... Ha így gondolod.

De én mindig azt mondom, hogy soha ne mond hogy soha.......

2015. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez is egy életforma.

Ha gondolod csináld.

Max útközben k**úrvázól néha.

2015. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
ezt azért ide írtad mert itt tuti elolvassák?
2015. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Is. meg mert ide is illik. Pl egészségügybe is tettem fel kérdést. és 10 perc alatt az ebbe a feltett kategóriába szinte 10x annyian válaszolnak, mint oda.
2015. ápr. 21. 18:23
 5/20 anonim ***** válasza:

Van hangulata a folyton utazgatós, "szabad", faházban lakós és természetközelien élős elképzelésnek, de nekem fogalmam sincs a kamionosok életéről, szóval nem tudom, ez milyen formában valósítható meg.

Ellenben az olvasás, művelődés, tájékozottság szerintem fontos (ha sokfelé jársz, pláne), szerintem ha nem kötelező jelleggel állsz neki, lehet, hogy élvezni fogod :)

A rondaságra nem tudok mit írni, te tudod, hogy mennyire reménytelen a helyzet, meg hát ilyen hozzáállással + folyton úton valószínűleg nem is való neked a családalapítás (egyelőre).

De azért kívánom, hogy szeressen majd valaki téged is, és te is szeress valakit, nem jó mindig egyedül. Persze ez a valaki egy igaz barát is lehet, nem muszáj a "Nagy Ő"-nek lennie.

2015. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Durva.. :o
2015. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon tartózkodom a család alapítástól!! Semmiképpen sem szeretnék gyerekeket! Barátaim nincsenek. A nagy ő pedig már meg volt..Köszönöm a jó kíváncságokat, de ha kérhetném, inkább a munkában kívánj sok sikereket, mert arra jobban vágyom.
2015. ápr. 21. 18:28
 8/20 A kérdező kommentje:

6

kifejtenéd mi a durva? :)

2015. ápr. 21. 18:29
 9/20 anonim ***** válasza:

19 éves vagy, még szinte kamasz. Ha 10 év múlva is azt mondod, hogy neked nem kell család, oké.

Ha kamionozni szeretnél, akkor hajrá, sok sikert kívánok az álmaid megvalósításához!

2015. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnos én sosem tapasztaltam miylen csókolózni, miylen szexelni. A lányokat a jó pasik érdeklik, így kimaradtam belőle.
2015. ápr. 21. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!