Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok,16 eves lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok,16 eves lany egyutt lehet egy 21 eves fiuval?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Magánügy!

Soha nem értettem, hogy miért kell itt megkérdezni, hogy mit gondoltok, hogy x és y együtt lehet-e?

Mi közünk nekünk mi ehhez? Talán ennyire befolyásolhatóak egyesek, hogy inkább vadidegenekre hallgatnak ebben az esetben, ahelyett, hogy ő maguk el tudnák dönteni, hogy tényleg együtt szeretnének-e lenni, vagy sem?


Ha jól érzitek magatokat, akkor áldásom rátok! :)

És ne érdekeljen mások véleménye, a ti boldogságotok a lényeg!

2015. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mar mert ne lehetne? :/
2015. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én magasról leszarom, mindenki a saját sorsának a kovácsa, én senki acélját nem kalapálom, ellenben jót nevetek azon, aki a figyelmeztetések ellenére is a saját ujjára csap a kalapácsával.
2015. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azt csinál amit akar, nekem nincs közöm hozzá ki kivel vagy együtt.
2015. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13: mindenki a saját sorsának kovácsa, csak nem mindegy, ki milyen alapanyagot kap ehhez :P

Kérdező: én nem hallgatnék másokra sosem, így nem is teszek ilyet!

2015. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Öt év korkülönbség. Az nem sok.
2015. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Még egy 41 évessel is!
2015. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit fura. De ha ők így boldogok, akkor ki vagyok én, hogy beleszóljak? Ha pl egy barátom felszedne egy 16 éves lányt, akkor csak az érdekelne, hogy jó fej-e. Lehet magamban furcsállnám, de megtartanám magamnak a véleményem, nem okoskodok bele mások életébe.

21/L

2015. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben ! :) mesélsz magatokról ?


22/L

2015. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én 15 évesen kezdtem járni egy 21 éves fiúval, 7 évig voltunk együtt, jó volt, sose éreztem a korkülönbséget.
2016. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!