Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok. Összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. Összejöttem egy 15 éves fiúval. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Először biztosan furcsának találjátok. Hadd írjam le nagy vonalakban, én hogy érzek.

18 éves lány vagyok, sok csalódással a hátam mögött. Sokan akartak velem járni, volt köztük olyan, akivel én is akartam. De vagy a sors szólt közbe, vagy én gondoltam meg magam, vagy épp a fiú nem volt elég határozott a kezdeményezéshez, márpedig én nem vagyok egy kezdeményező típus. Sok fiú tetszett már nekem, akiknek én nem. De a lényeg: nagyon vágytam már a szerelemre a csalódások után.

Egyszer csak megismerkedtem egy fiúval. Hihetetlen módon minden stimmelt vele. Kívül belül ideális volt számomra-holott nem egy jófiú, sőt...-de érzékeny és jószívű, a korához képest hatalmas tapasztalattal a háta mögött-mind szerelem, mind szex, mind problémák terén.

Vágytam már végre egy olyan megismerkedésre, hogy nem az addig megszokott forgatókönyv: facebookon megbeszélünk egy időpontot, sétálunk, beszélgetünk, rájövök, hogy nem tetszik a pasi, hazamegyünk, esetleg második próbálkozás, stb...

Ezzel a 15 éves sráccal végre máshogyan találkoztunk.

De még a találkozó előtt, az első beszélgetésünket követően nagyon gyakran gondoltam rá. A találkozó után pedig egyszerűen képtelen voltam kiverni őt a fejemből. Minden erőmmel azon igyekeztem, hogy ne szeressek bele. Csak és kizárólag a kora tartott vissza, tényleg a világon minden más stimmelt vele.

Újra és újra találkoztunk és minden alkalommal annyira jól éreztem magam vele, hogy az elmondhatatlan. Láttam, hogy komolyak a szándékai, nagyon de nagyon akar engem. Végül erőt vettem magamon és belementem. A kapcsolatunk legelején nagyon sokat gondolkodtam, nem is tudtam átadni magam az egésznek. Ennek az volt a legfőbb oka, hogy én mindig minden ember véleményére adok sajnos. Márpedig egy ilyen szokatlan kapcsolat kitudódása után, rögtön érdekelni kezd mindenkit a dolog és-mintha muszáj lenne-véleményt formálnak. Általában negatív véleményt, hiszen ilyenek az emberek... A barátom viszont tudta, hogyan kezelje az elkeseredésemet a negatív vélemények miatt és-bár azóta is kapok negatív visszajelzést, nem csak a korkülönbség, hanem a barátom nem túl makulátlan múltja miatt is-rájöttem, hogy végre boldog vagyok. Amíg nem alkottak rólam negatív véleményt, hiszen nem volt miért, addig ugyan nem kellett bosszankodnom a kritikák miatt, de nem is voltam boldog...Most beszélnek rólam..Végre mégis boldog lehetek :)

Ennek ellenére, az alaptermészetemhez akkor is hozzátartozik, hogy érdekel mások véleménye, és adok is rájuk, ezért is írom ki most a kérdést.

Hozzátartozik az igazsághoz az is, hogy lassan betöltöm a 19-et, a barátom csak 3 hónappal azután lesz 16...Bár én letagadhatnék pár évet, a barátom pedig megtoldhatná pár évvel a korát (külső és belső tulajdonságok tekintetében is), azért ha valaki alaposan megnéz minket, látszik, hogy idősebb vagyok.

2 és fél hónapja vagyunk együtt és nagyon jól működik a kapcsolatunk. Ezek tudatában mit gondoltok egy ilyen szokatlan kapcsolatról?

Megváltozna a véleményetek rólam, ha megtudnátok, hogy egy 3 évvel fiatalabb fiúval vagyok együtt?

Úgy, hogy nem ismertek, milyennek képzeltek annak tudatában, hogy egy 15 éves fiú a párom?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2013. nov. 17. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Velem miért nem történik ilyen??? 16/F
2013. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Egészségedre.


Azt gondolom, inkább az Államot olvasom, mint ezt a szöveget, de hajrá, légy boldog vele.

2013. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Éretlennek képzellek.
2013. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a kisregényt valaki elolvasta?:D
2013. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Én elolvastam, de ennek nincs értelme. Sehol egy kérdés vagy valami.. sok boldogságot nektek.. és nem, nem ciki, hogy fiatalabb a barátod. A lényeg az, hogy jól érezd magad vele és szeress vele lenni, szeresd őt. Ez mind adott, akkor miért akarsz változtatni ? Talán önmarcangoló vagy és szeretsz szenvedni, csakhogy megfelelj másoknak ?


erre egy jó mondás:


We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like ......

2013. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam. A szex milyen vele?
2013. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dwight Schrute ***** válasza:
hát általában, ha 1 lány nem érett eléggé, hogy a 20 feletti férfiakkal beszélgetni tudjon, akkor szokott fiatalabb párt választani. Semmi baj nincs vele.
2013. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5. válaszoló! Köszönöm az értelmes választ!! Ott vannak a kérdések a "kisregény" végén! Nem szeretnék változtatni, nem hagynám el őt a negatív vélemények miatt, ennek ellenére nagyon érdekel, mit gondolnak mások.

7. válaszoló: Neked is köszönöm, nekem is ez lenne az első gondolatom egy ilyen helyzetről. Ismerek olyan párt, ahol ennél sokkal nagyobb korkülönbség van a nő javára, és pont azt gondoltam, amit most Te! Viszont az az igazság, hogy vannak 20 év feletti fiú barátaim. Illetve pár hónapja majdnem összejöttem egy 21 éves fiúval. Akkor még nem ismertem a barátomat, viszont miután jól megismertem a 21 éves fiút, rájöttem, a kor nem számít. Nagyon éretlen gondolkodású fiúról van szó, aki ugyan kedves és jó fej, de én nem tudtam volna elképzelni magam vele...

2013. nov. 17. 14:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen az, hogy mások mit gondolnak. Magadnak, a boldogságodnak élj. Ne másnak... az a mondás legyen eszedbe, nagyon igaz ebben az esetben is.


Ha jól érzed magad vele és szeretitek egymást, nem mind1 más mit gondol ?! Neked, nektek jó és kész. Ennyi a lényeg, semmi más.

2013. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2013. nov. 17. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!