Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri így együtt maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri így együtt maradni?

Figyelt kérdés

Kalitkába érzem magam a kapcsolatunkban,megtiltja hogy fiúkkal barátkozzak márpedig én mindig is jobban kijöttem velük mint a lányokkal. Oka nincs hogy ne bízzon bennem,sosem csaltam meg. Ha már beszélgetek pár fiú haverommal már abból is baj van.

A másik dolog pedig hogy elvárja hogy mindig ki legyek öltözve meg kisminkelve még otthon is. Ez annyira frusztráló! Pedig adok magamra,igényes lány vagyok.

Szemüveges vagyok de kontaktlencsét hordok és 30 viselési alkalmas,néha szemüvegbe megyek hozzá mert nem akarom elhasználna a lencsémet ami nem olcsó,és múltkor ezért is kiakadt hogy rosszul nézek ki szemüvegbe.

Viszont ezen kívül rendes,megbízható,hűséges meg minden.



2015. ápr. 21. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
kirakati bábú akarsz lenni vagy barátnő?
2015. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon éri meg.
2015. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts vele..

Nem az kell neki ami vagy, hanem amit ő akar hogy legyél

2015. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezt mond el neki. Hogy nehéz neked így. Keressetek valami megoldást és ha nem javul akkor hagyd ott. Nincs értelem nyomorban élni. Írj privit ha van még kérdésed ;)
2015. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javulni biztos hogy nem fog a helyzet, jobban jársz ha otthagyod.
2015. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts.

L20

2015. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

menekulj!! ez nem normalis dolog..johogynem mar megnem szabja mikor vehetsz levegot. :|

biztos te sem erzed jol magad ebben a kapcsolatban.. mondd neki, hogy vagy megvaltozik vagy odebb egy haz.:/

20L

2015. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!