Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a tapasztalatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a tapasztalatotok, kb hány hónapnyi párkapcsolatban élés után lehet eldönteni biztosabban, hogy tényleg tartósan együtt fogtok-e maradni a partneretekkel?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után alakulnak ki komolyabb érzelmek a másik iránt?

2015. jan. 11. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Változó. Van amikor 2-3 hónap után van amikor csak 6-7 hónap után.
2015. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég gyorsan kialakulnak az érzelmek általában (hetekben kell ez alatt gondolkodni), és azok aránylag tartósak is. Az viszont akárhány év után kiderülhet, hogy nem egyeztek valamiben, nem illetek igazán össze, nézeteltérések, veszekedések, hűtlenség, stb bármikor előfordulhat.


Most még úgy érzem, a párommal egy évnyi együttlét után (tehát nem sok idő, tudom, de elég sok megélt tapasztalat) hogy örökké vele tudnék lenni, de még nem voltunk az összes lehetséges élethelyzetben. Nem vagyunk házasok, nincs saját házunk csak közös albérlet (lakva ismerszik meg a másik, nagyjából fél éve élünk együtt így kimondva is, és eddig biztatóak a jelek), se gyerek, se semmi komolyan stresszhelyzet még nem ért minket. Így könnyű örökké tartó szerelmet fogadni. De bajok és nehéz időszakok jöhetnek az első hónapban is, de húsz év után is.


Amúgy, én sosem "döntök" afelől, hogy hosszan együtt leszek-e valakivel, vagy sem. Ameddig tényleg szeretem és jól érzem magam vele, amíg úgy érzem, vele kell lennem, addig vele vagyok. És ez szerintem nem döntés kérdése.

2015. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valakit tényleg meg akarsz ismerni, akkor együtt kell élni vele kb 6 hónapot....ha azon túl vagytok az már jó jel. Egy olyan párkapcsolat amiben hetente találkozgattok 2-3 alkalommal az csak felszínes...nem beszélhetünk komolyabb érzelmekről.

37F

2015. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!