Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire működik egy távkapcsolat? Többi lent

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez 2 emberen múlik mégis érdekel a véleményetek. A dolog úgy néz ki hogy csak hétvégén tudunk találkozni azt is néha 2 hetente
2015. ápr. 22. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:

nálunk működik, minden hétvégén találkozunk, hétközben meg rengeteget beszélgetünk telefonon, facebookon :)

20L

2015. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És had kérdezzem meg hogy jól megvagytok? Mióta vagytok együtt?
2015. ápr. 22. 08:30
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nem működött, én havonta láttam a páromat és nállunk az volz a baj, hogy féltékeny volt...9 hónap után ott hagytam.
2015. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok :) nagyon jól megvagyunk, szeretem, és nagyon hiányzik most is. sajnos nagyon gyorsan elrepülnek a hétvégék..

még friss a dolog, 4 hónapja vagyunk együtt. de ha minden jól megy, ősztől az ő városába járok maj egyetemre :)

2015. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, két emberen múlik az egész, hogy mennyire szeretitek egymást, mennyire bíztok a másikban. Fontos az is, hogy ne legyen féltékenység.

Működik, ha tényleg akarják a felek és hisznek magukban és a kapcsolatukban!


Nálunk eddig működik. 2 éve és 2 hónapja vagyunk távkapcsolatban. Neten ismertük meg egymást, 200 km a távolság, én még suliba járok, de most nyáron végleg végzek vele. 24 éves vagyok, a pasim meg 30. A munkája miatt vagy heti egyszeri egy nap, vagy két hetente egy nap találkozunk a Bp-n. Amikor meg nekem nincs suli, akkor hol, itt, hol ott vagyunk.

Eleinte volt nehéz, ma már nagyjából elviselhető a dolog, de a búcsúzás, az mindig fájdalmas.

A kapcsolatot neten és telefonon tartjuk.

Mi tervezzük az összeköltözést, és remélem, hogy ez idén nyáron meg is fog valósulni.



Legyen kitartásotok, ha tényleg szeretitek egymás, és együtt akartok lenni, akkor teljesen megoldható a távkapcsolat!

2015. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 évig nyomtuk párommal, 180 km, de minden hétvégén találkoztunk, utána összeköltöztünk, azóta együtt élünk :) Nekem bevált, de a végtelenségig nem hinném, hogy tudtuk volna csinálni.
2015. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ti szerencsések vagytok :) sok boldogságot :) nekem egyszer se jött be. 3-4 hónap után mindig elhalt a dolog, egyszerűen elhidegültünk.
2015. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon szeretjuk egymast. 9 honapja ismerkedtunk meg. Azota minden este orakat beszelgetunk. Odavagyunk egymasert. Ha minden jol megy szeptembertol mar nem tavkapcsolat lesz hanem egyutt lehetunk. :)

Ha szereti egymast ket ember es biztosak a masikban a tavolsag nem lehet akadaly. Baromi nehez a masik nelkul de. A szerelem mindent felulir. ;)

2015. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm, aki 2 hetente látja a barátját - tavaly november óta vannak együtt, szerintem egész jól megvannak.


Én is elvileg távkapcsolatban élek, de nekem nem úgy tűnik, mivel mi minden héten találkozunk, akár több napra is. Az egyetemista élet örömei ugye, nagyon sok a szabadidőm, és én egyébként is Pestre járok suliba, ő meg olyan 30-40 percre lakik Pesttől vonattal. Az út nagy részét mindenképp muszáj lenne megtennem hetente, az a plusz 60 km meg már semmi.


19/L

2015. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!