Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Válaszolnátok pár kérdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok pár kérdésre szerelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1.Az első szerelmeteken túl tudtátok tenni magatokat ?

2.A következő szerelmeteket is legalább úgy szerettétek?

3.Mennyi idő kellett mire egy egy szerelmem túl tettétek magatokat?

4.Éreztétek az egy szakítás után h nektek nem kell senki , nem fogtok már így szeretni senkit és aztán meg mégis egy idő múlva megtörtént az ellentettje?

5.hány párkapcsolatotok volt és abból mennyibe voltatok szerelmesek?

6.ha nem voltatok szerelmesek az adott partnerbe mondtátok attól még neki h szeretlek?

7.mennyi ideig bírjátok ki a szerelmetek nélkül ? (hány nap)

8.Ha úgy alakulna h átmenetileg távkapcsolatban kéne élnetek belemennétek vagy inkább szakítanátok?



2015. ápr. 17. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mennyi meddő kérdés lesz még?
2015. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
üzenetben is várom persze aki inkább ott írná :D
2015. ápr. 17. 15:17
 3/22 CptTomato ***** válasza:

1.:igen

2.:jobban

3.:pár hónap+pár szexkapcsolat

4.:néha

5.:15+...3ba voltam szerelmes

6.: nem

7.:x

8.:szakítanék ha az több idő mint 2 hónap



F/27

2015. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

1. Úgy-ahogy

2. Még nem volt igazi szerelem azóta

3. 3-5 hónap

4. Nem.

5. 3,és abból igazán csak 1-be

6.Nem,mert rövid életű kapcsolatok voltak.

7. Sok,bírtam én a távolságot.

8. Nem tudom,talán belemennék.

2015. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1. Igen

2. Igen, minden páromat úgy szerettem, ahogy csak tudtam.

3. 2-6 hét. De ez se vészes depressziót jelent, csak elgondolkodást.

4. Nem, mindig tudtam, hogy lesz új.

6. 3 lánnyal nevezném kapcsolatnak. Nyilván azért jöttünk össze, mert szerelmesek voltunk egymásba.

7. 5 nap. Azután már erősen erő törnek a fizikai és egyéb szükségletek.

8. Nincs átmeneti kapcsolat. Egyikünk se tervezne olyat, mert olyan sokáig nem vagyunk hajlandóak szétválni.

23 f

2015. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
előtörnek*
2015. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Jobban is.

3. Már nagyon tönkrement a kapcsolat, úgyhogy a szakítás után nem sok.

4. Igen.

5. Volt jó néhány. Kétszer.

6. Igen, nagyon fiatalon, mikor még a szimpátiát és a vonzalmat kevertem össze a szerelemmel.

7. Nem tudom, de egy nap után már hiányzik.

8. Kizártnak tartom, hogy úgy alakuljon, de ha mégis lenne néhány hónap külön, természetesen ha nehezen is, de valahogy ki kellene bírnom.

2015. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

1 nagyjából

2 legjobban egy jóval későbbit szerettem

3 többseghez pár hét v hónap, de volt akihez évek, hiába volt más :(

4 ha volt is nem sokáig

5 5 komolyabb, abból igazán kettőbe csak. Lazábbaknál sajnos többe -ez nagy átok :(

6 nem

7 két-három hétig

8 belemennék, kivéve ha évente csak párszor találkoznánk. Illetve úgy is, de akkor a hűséget ne várjuk el, úgy meg nem sok értelme van

30 N

2015. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Milliószor jobban:)

3. Egy fiú van, akit a párom előtt szerelmemnek tartottam, fél-1 év kellett mire túltettem magam rajta. Előtte volt 15-16 évesen egy 'tiniszerelmem', ahhoz is 1 év kellett hogy túl tegyem magam rajta, pedig már mai fejjel úgy érzem, hogy az rövid is volt és nem is volt az az igazi szerelem.

4. Bizony, emlékszek, hogy egyik nap álltam a szobám közepén mint egy összecsavart kis rongy és kitört belőlem a sírás, anyukám vígasztalt, hogy találok majd mást én meg csak azt hajtogattam, hogy nem kell senki más.:) Ám telt múlt az idő és akkor megismertem a páromat, akivel az életemet szeretném leélni.:)

5. A mostanit is beleszámolva 3 érdemleges kapcsolatom volt/van. Az elsőről már írtam, a másodikba szerelmes voltam azt hiszem, viszont a mostani páromért megőrülök, nagyon-nagyon szeretem:) Tehát 3/2.

6. Igen. Sajnos elkapkodtuk, azt hittük, hogy szerelmesek vagyunk, de nem voltunk, így gyorsan vége is lett.

7. Kibírnám ha muszáj lenne, de már egy nap után is hiányzik:)

8. A kapcsolatunk elején még úgy voltunk vele, hogy ő úgyis elmegy továbbtanulni, tehát akkor szakítás lesz...Viszont, ahogy egyre jobban egymásba szerettünk így már belemennénk a távkapcsolatba. Pár hónap mi egy együtt töltött élethez képest?:)

2015. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát te, kedves Kérdező? :)


1. Igen, de én szakítottam. Mondjuk akkor is rohadt nehéz volt.

2. Teljesen máshogy, de legalább annyira.

3. Mivel én voltam a szakító fél, azt volt nehéz belátni, hogy az a kapcsolat, ha a fejem tetejére állok sem fog működni. Szakítás után már könnyű volt.

4. Alapvetően azon az állásponton vagyok, hogy teljesen jól elvagyok egyedül. Ha van párkapcsolatom jó, ha nincs, az is jó :)

5. 2/2

6. A rózsaszín köd egy szar dolog. Egy tiszavirág életű fellángolásra is azt hiszi az ember, hogy szerelem és akkor bizony mond ilyeneket. Mert akkor és ott tényleg úgy érzi.

7. Hosszabb ideig, mint gondolnád.

8. Távkapcsolatban vagyok, a párom külföldön van.


26/N

2015. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!