Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha 26 évesen nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 26 évesen nem tudok nyelves csókot adni? : )

Figyelt kérdés

az exemet is zavarta és ezért mindig gúnyolt, hogy béna vagyok és nem tudok csókolózni :(

most van alakulóban valami. Ő is ilyen csókot adott és nem tudtam közben másra gondolni, csak az exem szavaira.

Aztán ő is megkérdezte (nem személyesen, fb-on), hogy miért nem használom a nyelvem.. :)

Azt válaszoltam, hogy nagyon meglepett vele :))


Légyszi a buta kommenteket mellőzzétek.


2015. ápr. 22. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Elsőre én is nagyon béna voltam, nyálas meg túl mohó, de szerintem nem kell aggódnod, gyakorlással jobb lesz, ne legyél amiatt félénk, mert valakinek nem tetszett, ahogy csináltad :)
2015. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ciki, de meg lehet tanulni
2015. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de mi legyen legközelebb? Mondjam meg neki, hogy ennyi idősen ilyen béna vagyok? :(((
2015. ápr. 22. 10:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha bízol benne, vállald fel akár, hogy szerinted kicsit béna vagy. Szerintem szívesen megtanít. :)


Egyébként szerintem nem lehetsz olyan ügyetlen, mert ez egy tök természetes, magától értetődő dolog, az exed lehetett nagy szemétláda, hogy azt mondta, hogy béna vagy benne, azóta meg rágörcsöltél és nem mered csinálni. De most itt a lehetőség!

2015. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
26 éves nyomi!
2015. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De csak erintkezik a nyelvetek neha-neha, nem? Az se jo, hacsak nyelvatdugas van korozgetessel, na az ciki! Ne feszulj ra, nyugodtan kerdezd me, hogy gondolja o es mutassa meg. Jo gyakorlast! :)
2015. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaj most ezzel is jól elbizonytalanítottál :)
2015. ápr. 22. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mondja,mert azt hiszi ,hogy kihívásnak veszed és hogy azt gondolod hogy ,,azért is megmutatom neki,,és hogy így mindent beleadsz. :))))))
2015. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
annyi,hogy beledugod a másik szájába a nyelvedet,és keresed az ételmaradékot ....gusztustalan nem? XDXD
2015. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
attól függ, mit evett :D
2015. ápr. 30. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!