Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy lány. A lány túl ment néhány reménytelen szerelmen, de túlságosan nem depressziózott bele, így csak élte a megszokott kis életét. Egyik nyár során pont úgy érezte, hogy minden jó, nem kell feleslegesen paráznia, hiszen most egyik fiú sem tetszik neki, nyugis minden, nem kell újabb reménytelen érzéseket kibocsátania. Míg nem aztán másképp alakultak a dolgok....megismert egy fiút...de még mindig nem érezte h most belezúgósdi lenne, csak mint barátok beszélgettek, jól elvoltak, és tényleg. Fokokzatosan a napok elteltével a lány mégis arra kezdett rájönni, hogy tetszik neki ez a srác, és szeretne többet is tőle. Egy esti beszélgetés folyamán aztán amikor a lány kicsit másképp viselkedett, szóval próbálta kimutatni, hogy bejön neki a srác,kiderült: a srácnak barátnője van,érdekes volt ez a lánynak, hiszen az elmúlt időszakban semmi nem mutatott erre. A lány nem viselte hisztisen ezt a hírt, elfogadta, bár fájlalta, hogy pont ő foglalt, Ő, akivel olyan könnyű beszélgetni, akivel olan jól érzi magát...de mit tehetett mást? Elfogadta! Vége lett a nyárnak. A fiúval továbbra is tartották a kapcsolatot a neten, néha a lány kereste a fiút, néha a fiú a lányt, bár néha túlságosan is megritkultk a beszélgetések, de kommunikáltak, tervezgettek, hogy hogyan alakul majd a nyaruk. Persze a tervezgetésből sosem lett semmi...Egy őszi délután, kicsit több, mint 1-2 évvel a tábor után, újabb beszélgetés kezdődött. A lány egy számára kedves információt tudott meg a srácról: újra egyedülálló lett. Reményekkel teli, de mégsem túl optimistán állt ehhez a lány, beszélgettek 1-2 hétig. Majd újabb szünet lett...Egy tavaszi napon a lány néhány visszaemlkezős, nosztalgiázós nap után úgy döntött felkeresi újra a számára minden szempontból elvarázsoló fiút. A beszélgetések elkezdtek más fordulatot venni, egyre gyakrabbak,és élettel telibbek, vidámabbak lettek, min még addig soha. A lány azt hitte, szinte már biztosra vette, hogy ebből lesz valami. Néhány hét elteltével a beszélgetések kezdtek ellaposodni, a lány úgy érezte nincs téma, de belegondolva, lehe csak azért mert túlságosan szertte volna h tökéletes legyen minden. Úgy érezte a fiú kicsit kevesebbet érdeklődik...kicsit összetört...és íme itt áll 2 hét beszélgetés mentes hét után ez a lány, és nem érti miért nem keresi ez a srác? Mit rontott el? Vagy talán várja a fiú, hogy érdeklődik-e a lány is felé? Segítsetek!

19/L 21/F


2015. ápr. 22. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt sem vagyok hajlandó elolvasni. Összefoglalnád 5 bulletpointban a lényeget?
2015. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán még mindig a volt barátnőjét szereti (mondjuk ebből a szempontból lényeges lenne h ki szakított... ha a csaj akkor még tuti nincs túl rajta). Vagy szimplán nem érdekled, max netes barátként.
2015. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs téma, nincs miről beszélgetnetek, az lehet ok.

Én sem szeretek ráírni senkire, hogy:


Szia, mizu?


Aztán váltunk még 2 szót, és ennyi volt. Akkor inkább rá sem írok, ha ezen kívül nem tudok semmi értelmeset szólni. Még akkor sem, ha egyébként érdekel mi van vele, ciki ha csak 2 szót tudok hozzá szólni.

Másfelől lehet ő is várja, hogy te írj, te érdeklődj.

Én is szeretem, ha rám írnak. Ha egy lánnyal sokat beszélünk, és csak én írok rá mindig, ő soha, akkor egyszer leállnék, és várnám, hogy ő írjon. Ha nem ír, akkor lehet, hogy én soha többet nem írnék rá, mert ez mutatja, hogy nem érdeklem igazából, vagy csak megszokta, hogy mindig én írok. Az a normális, ha mindketten írtok a másikra, és van témátok, van miről beszélgetnetek.

2015. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De viszont a beszélgetésekből is gondolhatja, hogy érdekel,vagy mégis kell az a plusz, hogy én is írjak? Amúgy áltaában nagyon jól elbeszélgetünk, csak vannak olyan esetek mikor nem...de viszont a legutóbbi is jó volt, tartalmas...akkor meg kellene próbálnom nekem keresni legalább egyszer?
2015. ápr. 22. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy te arra vársz h mindig ő keressen, miközben te akarsz tőle valamit? Hát hallod nem vagy semmi:D és még itt problémázol h nem érdekled... atyaég.
2015. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Régebben én is kerestem, újabban nem :D De most naa...kicsit régimódi vagyok...a fiú lépjen :D
2015. ápr. 22. 20:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben te akarsz a pasitól valamit, neked kéne lépned, és nem a sült galambot várni tátott szájjal..
2015. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De az sem túl ideális, ha nyomulnák ezerrel, csak azt szeretném, ha ő is akarna tőlem valamit :) De igazad van...lehet hogy lépnem kellene legalább valamit
2015. ápr. 22. 20:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Írj rá nyugodtan, velem is hasonló helyzet van egy lánnyal.

Van, hogy nem tudom írjak-e neki, mert 2 szóért nem látom érdemesnek. Már beszéltünk ezer dologról, nincs nagyon téma, nem tudunk miről beszélni a Szia, mizu? , hogy vagy? , mit csinálsz? , milyen volt a napod? kérdéseken kívül nem is tudok mit írni neki, és ő se nagyon.

2015. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran találkoztok személyesen? Mert szerintem ez a baj nálunk is...kellene legalább egy személyes találka, egy személyes beszélgetés,és máris más lenne....
2015. ápr. 22. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!