Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Nektek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek miért kell nő? Miért van szükségetek rá?

Figyelt kérdés
(Ne vicceljétek el, komoly válaszokat kérek! Korotokat is írjátok a válasz mellé, érdekel.)

2015. ápr. 23. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy társam, legyen kit szeretni és legyen ki szeressen :)
2015. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a megfelelő nő teljessé teszi az életet, legalábbis szerintem.
2015. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Mert hajt az ösztön. Aztán ha megkapom, nem kell.
2015. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
mert az ember tásas lény és szüksége van párra
2015. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kell valaki aki takarít és főz rám. Na jó, komolyra fordítva azért "kell" bár inkább szeretnék egy társat, mert így képzelem el az életem, hogy van egy feleségem, és vele teljesé lehet az álmom, hogy lehet egy normális családom.
2015. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Működésképtelen Kávéfőző, akarsz beszélgetni? Egész normális válaszokat írsz néha :)
2015. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Először szex.

Aztán ha annyira jó együtt egyébként is, akkor hogy legyen egy társ, akivel megoszthatom az életem.

2015. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem igazából csak a szex miatt lenne szükségem rá. Sajnos, olyan intelligens, szellemes lányra, akire mint társra is igényt tartanék, nem akadok. Mindenfelé csak anyagias, felszínes és lelkileg instabil nők (bocs, inkább lányok)...
2015. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen beszélgethetünk, de majd csak estefele mert közben tanulok, csak pár percre pillantottam ide, és csak lassan tudnék válaszolni.
2015. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
"Elmondhatnám, hogy minden férfi asszony nélkül félember csupán." -Hooligans
2015. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!