Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a kapcsolat függöség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a kapcsolat függöség?

Figyelt kérdés

1.,Ha van barátod ,és neki a hiánya meg öl h élni sem tudsz nélküle.vagy

2.,ha bárki szóba jöhet egy kapcsolatra ,még aki nem is lenne hozzád való csak ne légy egyedül bár szerintem az utolso .inkább az



2015. ápr. 24. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő.
2015. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Függöség h fügsz valamitöl vagy valakitöl,de az inkább tárgy mint pl a marihuána
2015. ápr. 24. 09:33
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem az elsö inkább szeret mindhogy függöség,nem szerelem
2015. ápr. 24. 09:34
 4/6 A kérdező kommentje:
a marihuán nem tárgy hanem egy növény igy fogalmazom
2015. ápr. 24. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

"A társfüggőség vagy kodependencia a másik embernek, a másik véleményének való kóros alárendeltség, mely lehetetlenné teszi az egyenlőségen alapuló emberi kapcsolatok létesítését."


[link]


A cikk végén felsorolja a tipikus tüneteket, elég korrekten van összeszedve. :)

2015. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig mindkét verzió az, amit leírtál. Az első talán veszélyesebb is, és engem mint férfit baromira taszít, ha egy nő ilyen.
2015. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!