Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégére melyik programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégére melyik programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Meglepetésprogramot terveztem a barátomnak, holnapra (szombat). Az lenne a kérdésem, hogy állatkert vagy a Rudas fürdő a jobb választás? 19 évesek vagyunk. Legfőképpen pasik véleménye érdekel. Nem kérek bunkó kommenteket, csak segítséget kérek. Köszönöm a válaszokat előre is.
2015. ápr. 24. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
fuckmylife.
2015. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, hogy bár nem vagyok tisztában az állatkert jelenlegi állapotával, 5 évig évente egyszer voltam tavalyelőttig bezárólag (mert a barátnőm nagyon el akart menni), és a véleményem róla az, hogy egy rohadt nagy vicc. Vagy a fele állat éppen pihenőn van / takarítás van, vagy valamiért le van zárva, vagy a tököm tudja miért üres az egész. Persze, ha szép idő van jó program lehet, de tényleg kiábrándító, hogy te azért mész, hogy állatokat nézz, és igazából pont ezt nem tudod megtenni.


Én inkább mennék a fürdőbe, azzal nehéz mellélőni.

2015. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és imádom az állatkerteket, de szerintem egy fiú a fürdőt választaná.
2015. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a basic-et, vagy a c++ t.

Ha kezdő vagy, akkor free pascal.

2015. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de szerintem a fiúk a fürdőnek jobban örülnek. Legalábbis ahogy én tapasztalom. Állatkertbe, vadasparkba, ilyen helyekre mindig mi nők akarunk menni, a fiúk meg állandóan a fürdővel nyaggatnak minket.
2015. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!