Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programot ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuzsicy122 kérdése:

Milyen programot ajánlanátok egy szerelmespárnak?

Figyelt kérdés
Mindenfále ötletet várok.Előre is kösz
2011. júl. 10. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kúrás!
2011. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz de valami romantikusabbra gondoltam.
2011. júl. 10. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
vacsi, mozi stb.
2011. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csillagos ég nézése dombon, ha nincs domb, akkor sátorból. Aztán kúúrás!
2011. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nappali programra gondoltam és ha van valakinek valami különleges ötlete irja meg.
2011. júl. 10. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy nagy séta kéz a kézben este, mikor már lehűlt a levegő, közben lelkizés:) Le lehet ülni a parkban, csókolózni, nagy vallomásokat mondani.

Csillagokat nézni.

Elmenni pancsolni valahová, kiállítást nézni, utcai rendezvény ha nagy városban vagytok.

Este illatgyertyák, mécsesek, egy megvetett ágy, és véget nem érően csókolni, ölelni egymást...:)

Kutya sétáltatás, beülni valahová enni valamit.

2011. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, nappali program. Nem tudom merre laktok, gondoljátok végig, hová lehet elmenni túrázni a környéket, járjátok az erdőt, az elég romantikus.:)

Közben nagyokat beszélgethettek, piknikezhettek...és még ki tudja, mihez nem kaptok kedvet...;)

2011. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!