Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a baratommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a baratommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osszevesztunk a baratommal (tobb,mint 1 evesek vagyunk) es nem beszelunk egy szot se!En mar irtam ra,de nagyon keveset tudtunk beszelni.Hogyan erhetnem el,hogy ujra tudjunk beszelni?Nagyon fontos lenne,mert nekem ez annyira faj,hogy nincs velem 'szellemileg' es hogy nem tudok rola semmit:(

2015. ápr. 24. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

(Ahhoz képest, hogy több mint 1 éves vagy, nagyon ügyesen fogalmazol.)


Egyébként meg békülj ki vele.

2015. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Probaltam,de azt mondta,hogy ugyse valtozok meg,mert ilyen vagyok.azt se tudom,hogy ez most jo-e vagy sem.na mindegy nem ezen van a lenyeg hanem,hogy vmit akarok tenni csak nem tudom hogy mit.nyilvan zaklatni nem fogom,hogy mindig rairok
2015. ápr. 24. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy am?
2015. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha szeret, akkor úgyis megbékél, csak adj neki időt. Kérj bocsánatot, és ne zaklasd.
2015. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Probaltam,de azt mondta,hogy ugyse valtozok meg,mert ilyen vagyok"


sztem szakított...

2015. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En 16 vagyok,o meg 17.De olyan szinten (IGAZABOL) szeretjuk egymast.Amugy meg bocsanatot kertem,de még mindig nem beszelunk:(
2015. ápr. 25. 06:42
 7/7 anonim ***** válasza:
menj a háza elé és beszéljétek meg . mondd el élőben is őszintén . ha úgyse akkor nem szeret eléggé
2015. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!