Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar ha barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha barátnőtöknek új srác ismerősei vannak a facebookon?

Figyelt kérdés

Vagy felesleges agyalás? :/ 22/f


Lányok véleménye is érdekel



2015. ápr. 25. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha már nem a barátnőm minek legyen még ismerős facebookon?
2015. ápr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komoly? Picit elgondolkodtam mindig, hogy amikor közeledtem a lány iránt, vajon kik lehetnek ők, de sosem pánikoltam se nem zavart, csak megnéztem az adatlapjukat.


Bizalom az egész, de mivel te meglévő kapcsolatról beszélsz, ezért végképp nem értem miért zavarna ha felvesz XY-t.

2015. ápr. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostani nőket elnézve sose árt az óvatosság, nem a megcsalás amitől félni kell, inkább az, hogy talál jobbat, mert a lányok nem becsülnek senkit, hiszen több ezren állnak értük sorba, lehet akármilyen ronda, aztán ha épp kicsit mélypont lesz a kapcsolatba lehet elgyengülnek.
2015. ápr. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!