Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban milyen szintig elfogadható, hogy valaki foglalkozik az exével?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nézegeti neten a facebookját, instagramját, blogját stb. mert nyilván egy szintig kíváncsi rá, én nem verem ki a balhét, ha a barátom egyszer-egyszer megnézi a régi nőit.. de az, hogy ott van a leggyakrabban látogatott oldalak között a blogja, meg ha bizonyos betűt begépelek a keresőbe, az ő instáját hozza ki elsőnek.. az kicsit sok, nem? pedig már régen szakítottak és mi is együtt vagyunk egy ideje.


tudom, hogy szeret blabla, de miért nem bír nem foglalkozni a régi nőjével??



2015. ápr. 25. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ha gyakran nézegeti az oldalait, az engem is zavarna

az élete része volt, nem is várnám hogy felejtse el vagy ne beszéljen vele többet, de azért van ami már túlzás

2015. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az talán pozitív dologként felhozható mellette, h nem törli az előzményeket, pedig talán megtehetné, nem?

de miért is zavar ennyire, ha biztos vagy benne, h szeret, és csak téged szeret?

2015. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos amúgy, hogy tényleg gyakran nézegeti, nem csak nézegetTE? Mert ha elég sokáig voltak együtt, a böngészők hajlamosak otthagyni. Meg ha sokszor beírta az instagram címét akkor is. Nekem pl ha begépelem az a betűt az arenajunkies.com-ot adja ki, amin TÖBB MINT 2 ÉVE NEM JÁRTAM. Szóval valamikor less rá az előzményeire, hogy tényleg mostaniak-e azok a dolgok vagy csak a böngészője hülye. Nekem pl a facebook az exemet akivel 2 hónapig jártam még mindig kipakolja a chat sávba, a mostani pasimat, akivel 2 és fél hónapja vagyyok együtt meg nem teszi ki ha offline van pedig vele is sokat chatelek, az ex-szel meg havonta 1x beszélek, vagy 8 hónapja mentünk szét. Nevetséges tud lenni.


Amúgy ha tényleg ennyit foglalkozik vele, az már lehet gond, de mielőtt kiakadsz rajta, nézz utána jobban.

2015. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi a tanácsokat. már több éve szakítottak ezzel a lánnyal, és a lánynak csak azután lett instája:s de azért lehet benne valami, amit mondasz utolsó
2015. ápr. 25. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes nyomozni! Ha rájössz valamire, csak magadban fogsz őrlődni, ami rossz érzés. Vagy esetleg rákérdezel nála, de az még rosszabb érzés, mert akkor már ő is tudni fogja, hogy nyomozol. :)
2015. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Interferencia ***** válasza:
Milyen tartalmakat tölt fel ezekre? Lehet, hogy amiatt nézegeti, és nem azért, mert az exe csinálja.
2015. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!