Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha szerelmet vall nektek egy fiú, aki tetszik nektek, de még nem tudod pontosan hogy mit akarsz, mit teszel?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag ez a szituáció, kb fél éve éve ismerjük egymást, és nagyon jól elvagyunk egymással, jókat beszélgetünk, nem nagy rendszerességgel. (egy suliba járunk)

Aztán feljött a téma, és mondtam neki h szeretem, igazából nem adott rá konkrét választ, de nem is vártam. Aztán megbeszéltük h nagyobb rendszerességgel beszélgetünk majd kettesben. Ez 3 napja volt, még nem tudtunk közös időpontot találni, de egy kicsit visszahúzódottabb lett velem szemben.

Ez azért van mert félénk, vagy nem igazán akarja velem ezt az egészet ?

Te hogyan viselkednél ebben a helyzetben ? (barátnőjének azt mondta h bejövök neki)


2015. ápr. 25. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
adnék egy esélyt a dolognak
2015. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!