Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen miert nem aludhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen miert nem aludhatok a barátnőmnél?

Figyelt kérdés
Apa teljesen megenxedi de anya semmi kep nem engedi meg hogy a baratnommel aludjak. Elmultam 16 lassan 16 es fel eveseszek es 4 honapja vagyunk egyutt a 14 eves baratnommel. De anya meg azt se nagyon engesi hogy egesz nap vele legyek... Nem mehetek el hozza koran reggel es lehetek vele estig. Max az hogy oda megyej 1-2 -re es maxinum 7-ig maradhatok. Sosr sincaltam semmi olyat amiert nem bizhazna bennem sose vertem at. Bulizni elmehetek a haverokkal de azt nem engedi hogy a baratnomtol sotetbe jojjek haza. Ismerik a barstnomet es a szuleink is ismerik egymast. Az o anyukaja tobbszor is mondta hogy naluk aludhatok. De nalam aludni nem engedi amit teljesen meg is ertek, hiszen csak egy 14 eves lany. De en aki fiu vagyok es 16 miert nem aludhatok a barátnomnel? Vagy miert nem lehet vele egesz nap? Heti 3x latom es meg ezert is pammog hogy a hazasok nem talalkoznak ennyit.

2015. ápr. 25. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a bnőd még csak 14 éves..és az ő védelmében..
2015. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos meg vagy 16?Mert az írásod alapján nem nagyon :D

Amúgy velem is hasonló helyzet van :D

Állítólag bírnak a barátnőm szülei,de én úgy érzem hogy nem nagyon,múltkor meg szóltak neki hogy túl soká csókolództunk O.o

2015. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ember, gondolkodjál már, egy 14 éves kislányról beszélünk. Felfogtad? Eljutott a tudatodig? Vagy beszívtál?
2015. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma mar nincs 14 eves aki szuz lenne. Monsjuk a mostani esetben o meg az de en mar nem. Oktoberben leszek 17 o pedig novembernem 15. Es szerintem tulzas hogy ennyire tilt tole mikor a sajat anyuja tobbet enget ugy hogy fiatalabb ket evvel es LANY
2015. ápr. 25. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Jok a jegyeid??
2015. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, 4 folott teljesitek.
2015. ápr. 26. 00:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en húgom 16 és még szűz. Nem, nem ronda lány. Szép karcsú, idomos sportos lány, csak nem ribbbanc. Ha 14 évesen itt aludt volna vele egy pasija, akkor felhevített vaslapáttal csaptam volba, míg egy kilometeres korzetben nincsen. Undorító vagy te is..
2015. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaza van, nappal is megdughatod, de nem kell felnőtteset játszani.


Amúgy, kezdetnek írni tanulhatnál meg, pl.!

2015. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!