Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek számára nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek számára nem lesz túl gyors?

Figyelt kérdés
Nos én általábban az első randin szóktam meg csókolni őket. De neki még fiúja nem volt és nem is csókolózot. Szerintettek nem fog megijedni ha az első randin csókot kap? 18 évesek vagyunk mind a ketten.

2015. ápr. 26. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nemtom:|
2015. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Interferencia ***** válasza:
Lehetséges.
2015. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem , mert egyszer estem egy nagy hibába. Volt egy szüz lány és tökre máshogy kezeltem , nem siettem el vele a dolgokat. Végül pedig jól meg is szívtam...
2015. ápr. 26. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok, akik az első randin már szétteszik a lábukat...
2015. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Tudom találkoztam már ilyen nővel. De mint írtam ő még szüz és soha sem volt senkije sem. Biztos hogy nem fogja szét tenni a lábát.:D
2015. ápr. 26. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Szájra puszi? Ha tetszik neki akkor akár tovább is léphetsz vele....
2015. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szájra puszi nem is rossz ötlet.:D
2015. ápr. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!