Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen, , tul gyors a tempo" neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tortent egy eset amikor egy kornyekbeli lanyra rairtam (eletemben egyszer lattam meg nagyonreg akkor feltem nyitni most ugy ereztem meg kell probaljam) miert nem vagy xy szorakozohelyen ahol en? Masnap felkeltem lattam visszairt elkezdtunk beszelgetni nem adta magat mint kesobb kiderult volt baratja viszont ettol fuggetlenul nem adtam fel nagyon normalis aranyos lany volt ereztem hogy nekem o kell. 2 honapig nem telt el ugy nap hogy nem beszelgettunk, fuztem h talalkozzunk irta az elejen hogy nem lenne megengedett meg kulonben is o nagyon nehezen megnyilo tipus. Elfogadtam de meg mindig nem adtam fel es kb 3 hete szakitott a baratjaval aztan sikerult ravennem hogy talallozzunk eloszor csak egy buliban utana mar kettesben. Itt kezdodik a lenyeg: amikor masodszor talalkoztunk kettesben happy minden (testiseg meg nem tortent ami egyentalan nem baj) es most husvet vasarnap beittam picit elmondtam neki hogy nagyon megkedveltem ilyesmi ezt nem fejtenem ki... Ezzel valoszinuleg nagyon eros vonzalmat epithettem ki benne a reakcioit itelve mert eszmeletlenul megkedvelt (ezt tobbszor is kifejtette hogy az elejen azt varta mikor kopok le mert nem szokott csak ugy ismerkedni de en kitartottam es nagyon megkedvelt, persze nem papucs voltam csak kedves). Masnap o ment el csajos estet tartani amint beutott a pia kezdett megnyilni, talalkozni akart, puszit kert irta hogy en az ove kell legyek ezt nem a pia miatt mondja hanem teljesen komolyan gondolja. Megorultem neki persze de nem ugy reagaltam le hogy eletem szerelme vagy igyugy hanem csak higgadtan hogy hat nem vagyok semmi rosznak elrontoja stb es igy szepen. Masnap felkelt megkerdeztem hogy a tegnapit tenyleg komolyan gondoltad e a calasza igen volt viszont bem szeretett volna ennyire megnyilni es ezt elarulni. Kedden ennek oromere talalkoztunk beszelgettunk ratertunk a csok temara aztmondta o ezzel nem szokott varni stb ig hat instant leis kaptam amit nehez kimondani de negativ elmeny volt mindket oldalrol (szerinte tul gyors voltam szerintem meg o volt tul gyors de hat m1 en nem szoltam erte nagyon gondoltam majd egymasra hangolodunk). Hazamentunk beszeltem vele meg mindig minden jo viszont masnap mintha nem is o lett volna. Teljesen megvaltozott maskepp reagalt mindenre kerdeztem mivanvele nagypnmas nem mondta el. Ereztem hogy ide vonzalonepites kell vettem neki egy szep csokor viragot erre a reakcioja az volt: miafasz te most szorakozol? Itt ledobbentunk mind a ketten de hat nagyjabolegbeszeltuk... Penteken rakerdeztem ujra mi a baja aztmondta tul gyors neki a tempo es ossze van zavarodva 2 hete lepett ki a kapcsolatabol neki ez gyors es megvan remulve en pedig mar ilyeneket mondtam neki hogy egy kapcsolatban szerintem mindent meg lehet beszelni stb es ezert o kicsit megtorpant (allitasa szerint) masnap buliba volt odamentem probaltam vele beszelni mindig mas dolga volt ez egyertelmu leszaras jele viszont voltak ennek az ellenkezojere utalo jelek is es emiatt nem tudom mit tegyek hogy megszerezzem mar nagyon idegesit a dolog. En arra tippelek hogy nem volt oszinte es a csok miatt valtozott meg de NINCS LEHETETLEN, MINDENRE VAN MEGOLDAS es szeretnem megtalalni, kivancsi vagyok mint kivulallok mit gondoltok mi igaz abbol amit mondott es abbol amit en gondolok mit kene tenni (mostantol gyakran fogok vele talalkozni mert ugyanott fogunk dolgozni) bunkozzak e vagy ne, jatszam el hogy nemerdekel vagy nyilvanosan kuzdjek erte vagy mi legyen?
2015. ápr. 13. 20:21
 1/5 Interferencia ***** válasza:
Lassíts.
2015. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most jelen esetben nem beszelek vele tegnap ota mert felesleges idohuzasnak talalom az online kapcsolattartast minden nap mert mar nem tudunk tartalmasan beszelni (szomoru hogy 2 honap utan par nap alatt minden megvaltozott, nemtudom keressem e meg vagy varjam amig o keres engem?)
2015. ápr. 13. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél figyelmes,de egy picit lassíts a tempón. Semmiféleképpen NE bunkózzál!!!!!
2015. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyerzitek ez nem csak egy lekoptato szoveg volt a reszerol? Mindenki azt mondja engedjem el de nem tudom sajnos :)
2015. ápr. 13. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel fogod elbaszni hogy levakarhatatlan vagy.
2015. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!