Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én utálok dolgozni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én utálok dolgozni, de nagyon, attól még van rá esély hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
munkahelyre is utálok menni, szabályosan rosszul vagyok ha menni kell, hányni tudnék, csajok ez nagy baj?

2015. ápr. 26. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Keress egy hasonló csajt és majd együtt kukáztok! :)
2015. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem kell munkahelyre járni,elég ha írsz olyan könyveket,ami bestseller lesz,és jól megélhetsz belőle.
2015. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És akkor mibol akarsz megelni?
2015. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te sem a munkahelyeden fogsz összejönni a jövendőbeliddel.
2015. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem csodalom h utalsz melozni...en se szeretek foleg ebben a FOS orszàgban....4-es a fizuból sem igazàn élsz meg.....
2015. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretni kell, csinálni. Ez van, legyűröd.
2015. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez bonyolult dolog.


1. Ha nem melózol,nincs lóvé,nincs lóvé,nincs pina.

2. Ha melózol...akkor sincs lóvé... :(

3. Ha melózol,van lóvéd,akkor időd/energiád nincs,de jönnek a pénzsóvár ribik.

4. A megoldás,hogy meló nélkül szerez lóvét. Pl: [link]



37/Kan

2015. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
keress olyan munkát amit szeretsz, én pl kifejezetten szeretem amit dolgozok úgyhogy hiányozna ha nem dolgozhatnék :D
2015. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Akkor te még jobb vagy nálam,mert valahogy odamész,én be sem megyek :D Sehova,még ha esély is van rá.Viszont azt tudod hogy 2 dudás nem fér el egy csárdában,tehát ha mellettem lenne valaki ugyanezzel a mentalitással,az utcán kötnénk ki :) Tehát magamból kiindulva pont ellentéteset kell választani,olyat,aki pörög mint a ringlispi,és ez a két dolog fogja kiegészíteni egymást(tapasztalat).
2015. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!