Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év szünet után én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év szünet után én vagyok az első bnője! Mindenki "istenít", h végre újra boldognak látják Őt (nekem köszönhetően). Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést csak azért írom ki, mert jó lenne erről valakivel beszélgetni, mert most hirtelen túl nagy lett rajtam a nyomás emiatt az egész miatt.

A történet az, hogy pár napja megismertem közelebbről is egy srácot, akit már régebben láttam párszor, de most hívott el randizni. Pár nap alatt úgy összemelegedtünk,hogy megkérdezte járunk-e,és már be is mutatott a családjának, meg a haverjainak is. Mindenki vigyorgott rám, mindenki örült nekem, nem tudtam mi van, aztán a barátom felvilágosított, hogy 2 éve nem vitt haza csajt, merthogy 2 éve volt egy bnője akibe teljesen bele volt zúgva, de Ő megcsalta őt, és azóta nagyon válogatós lett, azóta én vagyok neki az első bnője. Annyira hihetetlen, hogy pont engem választott.:S Annyira jó pasi, és pont én?!! A lényeg, hogy most nagy rajtam a nyomás, nem tudom miért, talán mert nem akarom megbántani véletlenül sem, és mindenki úgy bánik velem onnan, mintha nem tudom, mindenki úgymond "istenít", és ez olyan hihetetlen... hogy pont én. Egyértelmű, hogy komoly, tartós kapcsolatot akar tőlem -és énis tőle, de ez most így olyan furcsa, hogy miattam boldog. Nem tudom elhinni.:S

Pls írjatok vmit rá, mert teljesen össze vagyok már zavarodva.:D

17/L


2010. febr. 21. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont te istenem örülj neki akor ha szeret ez olyan hülye 1 kérdés bocsi ne akarok bunko lenni sztem örülnöd kellene hogy van aki szeret...
2010. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a hihetetlen?

Az az érzésem, hogy nincs benned sok önbecsülés. Magyarán nem szereted/fogadod el magad. Ha így fogod fel ez a járást, hogy "miért pont én? ezt nem érdemlem meg!", akkor nagyon szomorú lesz az életed, mivel "nem fogsz neki hinni", mikor azt mondja, "szeretlek".

Próbáld elfogadni magad és ne gondolkodj ilyeneken, hogy miért pont te. Pont te. Pont. Szeressétek egymást!

2010. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem. Amúgy lehet, hogy azért vagy te neki az első, 2 év után, mert ennyi időbe telt neki kihevernie az elődöd. (vannak ilyen lények.)
2010. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
probáld meg ne úgy érezni hogy nagy a nyomás rajtad. hanem örülj neki. így biztosan különleges vagy számára és tudod hogy nem csak egy vagy a sok közül, örülj a helyzetnek:)
2010. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!