Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Írnátok pár romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Írnátok pár romantikus dolgot, amit szeretnétek, hogy a párotok megtenne?

Figyelt kérdés
Mi a top 3 legjobb dolog, amit szeretnétek?

2015. ápr. 26. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:

-főzés

-mosás

-takarítás.

2015. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ma én főzök, Te csak pihenj

engedek egy jó forró fürdőt

megmasszírozalak?

2015. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hat haver nem vagyok csaj de amit enegtudtam csinalni azok ezek:

gitarozas+sajat dal

-elvittem egy hetvegere a balatonhoz

2015. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Rendezzen egy romantikus estét, gyertyafénnyel, zenével, kényeztessen egész este. Mindezt számomra váratlanul, hogy meglepetésként érjen.


2. Néha csak úgy mondja el, hogy mennyire szeret és miért jó hogy együtt vagyunk.


3. Legyen a társam, segítsen be a házimunkában, illetve támogasson, ha valami nehéz helyzet adódik.

2015. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

- Csak úgy nézzen a szemembe, fogja meg a kezem és mondja el, hogy miért szeret/mit szeret bennem. Közben simogassa az arcom/hajam, aztán csókoljon meg finoman.


- Takarjon be, amikor alszom, és adjon egy finom puszit a homlokomra, simogasson és nézzen rám szerelmesen (persze csak ha felébredek rá).


- Csináljon egy random romantikus vacsit otthon meglepiből, aztán vigyen be az ágyba és masszírozzon meg, kényeztessen, és közben mondja, hogy szeret.

2015. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy túra közben térdeljen le elém egy gyűrűvel a kezében :)


Vigyen el egyszer a tengerhez (nem kell drága helynek lennie, sőt, egy kemping is bőven megfelel)

2015. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
és a nők mit tesznek értünk?igen el vannak kanászodva,most már.
2015. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Reggel arra ébresztem hogy agyonpuszilgatom ,ha fáradt hagyom hogy aludjon ha felébred akkaor azt mondom neki mikor kinyitja a szemét ,hogy szeretem invitálom egykis romantikára. Elmondom a végén ,hogy jò volt majd tojást sütök szalonnával és főzök egy kávét.Aztán elmosogatok ő eltörölget èn kitakaríttom a szobáját míg ő lemossa a motort felülünk száguldunk majd megérkezünk. Levisszük a kutyát az erdőbe összekapunk valamin majd egymásra nézünk és kinevetjűk a veszekedést és annyira meg
2015. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
* és annyira megöleljük egymást hogy az már szinte fáj.Ese megfürdetjük a másikat majd másnap mindenki megy az útjára
2015. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
bocsi csak küldözget a telòm * és ha nemvagyunk ott ahil a másik akkor örülük ha találkozunk boldogok vagyunk.
2015. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!