Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek romantikus, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek romantikus, ha egy férfi idősen, a halálos ágyán vallja be szeretett feleségének, hogy ő volt az első nő az életében, holott a felesége ezt egész életében másképp tudta?

Figyelt kérdés

Szóval van egy huszonéves srác és csaj, összeismerkednek, hónapokkal később össze is jönnek, szerelem, később házasság, gyerek, minden.


A csaj végig úgy hitte a párjáról, hogy nagy nőcsábász volt, és rengeteg nővel töltötte végig fiatalkori éveit.


Együtt öregszenek meg, és a férfi a halálos ágyán bevallja szerelmének, hogy ő csak azért hitette el vele, hogy nőcsábász volt férfiúi korában, hogy jobban imponáljon neki, viszont előtte soha nem volt nővel kapcsolata, még szex sem.


Szerintetek mit tenne ilyenkor egy nő? Örülne? Netán megharagudna, hogy egy egész életen át hazugságban élt?


2015. ápr. 6. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
boldog lenne
2015. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha valakinek az élete szerelme haldoklik, szerintem annak ez az utolsó dolog amivel foglalkozni fog
2015. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a párom, akivel az egész életemet leéltem, halálos ágyon feküdne, akkor ez lenne az utolsó dolog ami izgatna..:/
2015. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Engem nagyon bántana egy ilyen jellegű hazugság, főleg, ha évtizedek telnek el úgy, hogy ez nem derül ki. Semmi imponáló nincs abban, ha az ember falja a nőket, ahogyan az sem imponál utólag, ha a pasi hazudott azért, hogy jó benyomást keltsen. Szerintem egy ilyen vallomás többet árt, mint használ, és romantikusnak a legkevésbé sem mondanám.
2015. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen halálos ágy ? Spontán hullanak el vagy balesetben meg álmukban az emberek , ez nem színház hanem élet .
2015. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan férfi aki direkt azt adagolná be hogy volt már ezer nővel,irreális a feltevés.Ettől nem vágódik be jobban a nőnél.
2015. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen azt vallja be hogy a feleség az első volt és utána csalta?:D mert ez szokott inkább kisülni, megjelennek a szeretők és feleségek a csalfa férfi temetésén.
2015. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Eleve kezdjük ott, hogy egy szűz pasi nem tudná elhitetni egy tapasztaltabb nővel, hogy ő nagy nőcsábász volt...


A másik aki haldoklik, meg eleve aki öregszik rájön, hogy egy csomó egós dolog faxság és semmi értelmi nincs...

Lefordítva ott már annyira nem érdekel senkit ki kivel qrt

2015. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem csinálna 1 kv-t
2015. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... lehet, hogy azért, mert haldoklik, már nem foglalkoznék vele, de így ezt az egészet undorítónak tartom. Ha már eddig hazudozott meg kummantott, akkor ne úgy álljon elő ezzel az egésszel, hogy nem kell a hazugságáért felelősséget vállalnia, mert mindjárt meghal meg ha a nő felháborodik, akkor fujj, a szemét, szegény férje haldoklik. Értelmes nő ezen megharagudna, mert az értelmes nőnek nem az imponál, hogy hány csajjal b...tál. Én párom is csak egy nővel volt előttem majd' 30 éves korára, de kit érdekel, ha egyszer tetszik és összepasszolunk?
2016. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!