Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » álmomban pukizok néha, állítól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

álmomban pukizok néha, állítólag nagyokat, koliba szivatnak is vele a szobatársaim, tehetek vmit ez ellen?

Figyelt kérdés

Annyira kínos, barátom meg mondja h aludjak nála, mert pénteken leszünk 1 hónaposak, mit tegyek?:S előtte rosszabbul érezném magam hha arra kelne fel este h fingottam:S


18L


2010. febr. 21. 22:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
este menj el wc-re, és ne egyél lefekvés előtt.
2010. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
93%
Dugj egy sípot a hátsódba és akkor ha esetleg elfingod magad akkor a barátod tesiórásat fog álmodni és kész.
2010. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha te alszol, ő is alszik :)

Kerüld el pár napig a fingatós kajákat, akkor nem lesz gond.

2010. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat !! annyira feszélyezve fogom magam pénteken érezni :(
2010. febr. 21. 22:54
 5/23 anonim ***** válasza:
kerüld a puffasztós ételeket és tégy úgy, ahogyan az első válaszoló is írta
2010. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Espumisan drazsé, recept nélkül kapható, kb. pont erre van kitalálva.. nézz utána, szerezz be belőle egy dobozzal.
2010. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de nyugtassatok meg h másnál is így van? vagy én vagyok ennyire gusztustalan?:S egyébként egy 48 kilós lány vagyok, szóval nem egy olyan aki állandóan eszik, de annyira kínos :(
2010. febr. 21. 23:00
 8/23 A kérdező kommentje:
ismerem a drazsét, de én mindig ugy pukizok, hogy nemis van megpuffadva a hasam... vagy is nem mindig érzem h puffadt lennék... köszi mindenkinek a választ!
2010. febr. 21. 23:01
 9/23 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, mással is van ilyen. Főleg boros, vacsis esték után.
2010. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
de álomba??? :'( mert jó, napközbe az ember vissza tudja tartani, de hha álmába csinálja és ráadásul nagyot az nagyon GÁZ:(:D
2010. febr. 21. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!