Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhetne számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhetne számomra jobb nő mint az akit teljes szívemből szeretek és mindent megtennék érte?

Figyelt kérdés
A barátnőm veszekedések után sokszor mondja hogy én jobb nőt érdemlek nála, aki tényleg megbecsül velem és úgy viselkedik velem ahogy megérdemelném. De én mindennél jobban szeretem őt.
2015. ápr. 26. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szokásos béna duma, ha valaki szakítani akar. Ez a "túl jó vagy hozzám"...
2015. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyet az aki szeret nem mond. Alapvetően miért akarná egy nő ( a te esetedben ) hogy a párjának más barátnője legyen ha szereti a párját. Vagy csak egyszerűen mártírkodik.
2015. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha öt szereted akkor nem létezik :) szereted akkor hiába leszel mással nem leszel olyan boldog
2015. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már rég félrek*r..
2015. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben végiggondolnám kivel k*rogathat a hátad mögött.
2015. ápr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!