Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Serult a jellemen, ha megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serult a jellemen, ha megtetszik valaki, erosen vonzodni kezdek hozza, de mivel nem merek kezdemenyezni, elengedem es miutan osszejonnek egy novel nem is faj?

Figyelt kérdés
Annyira nagyon...nem faj, sot csak alig. Es igazabol tudom, hogy sosem lehettunk volna egyutt.

2015. ápr. 27. 08:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem sérült a jellemed, hanem így védekezik a lelked a fájdalom ellen. Én is így működöm, tudom, miről beszélsz. De kezdeményezni meg tudtam ettől tanulni. :)
2015. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
..egyébként még annyit, hogy egyrészt engem nem zavarna egy nő bizonytalansága, másrészt meg nem hagynám a nőre a kezdeményezést. :)
2015. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A jellemed nem sérült talán, de kicsit lehetne több önbizalmad. Lehet, hogy bejátszik egy kis depresszió. Ha mondjuk olyanokat érzel, hogy tetszik ez a pasi, de mindenkinek jobb, ha azzal a másik lánnyal jött össze. Ez jó eséllyel azt jelenti, hogy alulértékeled magad. Kicsit erre utal ez a drámai mondat a kérdésed végén: "És IGAZÁBÓL tudom, hogy SOSEM lehettünk volna együtt."

Ha sokszor érzed ezt, akkor ez lehet, hogy gátol abban, hogy kapcsolatod legyen. Ha ez zavar, akkor legalább is próbáld meg elképzelni, hogy valakivel akár még működhetne is.

2015. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!