Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek kezdeményezni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni, mert úgy érzem nem vagyok elég jó hozzá. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de ez csak egy tévképzet. Ha ezt gondolod, akkor valóban nem is vagy elég jó hozzá. Ha megváltoztatod a gondolkodásodat akkor elég jó leszel.
2015. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

Igen,mindig,de le kell tojni.

Aki nem próbálkozik,az nem is nyerhet.

2015. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de előbb vagy utóbb rájön, hogy úgysem lesz sosem tökéletes és ha nem akar örökké magányos lenni, akkor mégis csak tennie kell valamit a helyzet megváltoztatásáért.
2015. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan féltek, es nem próbálkoztok, pedig van esélyesek! Sok leány társammal beszélgetek, akik gyonyoruek, mégsem próbálkoznak náluk.

Senki. Pont ezert lenne esélyesek. Mert ti lennének az egyetlenek aki próbálkozik. Minap azert randiztam,mert egyrészt nem ismertem es kiváncsi voltam, de főképp mert mas nem hív el, es nem azert mer csúnya lennék.

2015. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,és ha félsz jobb,ha nem is próbálkozol.
2015. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak az a baj,hogy nem látni alapból senkin,hogy kinél lehet és kinél érdemes is próbálkozni.Ez a legnagyobb baj,és mint jómagam is,idáig csak megalázásokat,és durva elutasításokat kaptam jórészt,pedig nem a legharsányabb,legszebb csajoknál próbáltam meg.Szóval ez van...

23/F

2015. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!