Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 29 éves férfi, én 41...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzs42 kérdése:

Párom 29 éves férfi, én 41 éves vagyok. A korkülönbség lenne az ok?

Figyelt kérdés
4 éve elmúlt,hogy együtt élünk,van egy 1 éves kislányunk.párom nem beszélget el velem,nem csinálunk semmit közösen,nem nevetgélünk stb.úgy érzem nem enged magához közel mint társat.egy két szóval letud mindent és ennyi.nem tud elképzelni semmit barátok nélkül.munkahelyén vannak korban hozzá illő lányok kiknek megszerzi telefonszámukat és telefonon is beszél velük ezzel az a gondom,hogy mindenki mással eltud lenni csak velem nem.ha dolgozik és beszélünk jó kedve van,hazajön mint akit kicserélnek.mit tegyek?
2015. ápr. 27. 13:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
az első 3 hónap nem volt ilyen,azóta igen,sajnos így élünk.
2015. ápr. 27. 14:15
 12/14 A kérdező kommentje:
mindig kérdezem mindenről,mert igen érdekelnek a dolgai,hobbijai stb.ha megkérdezem,hogy telt a napod,háááát,elment.elfáradtál?nem tudom,ilyen választ kapok mindenre.jól írtad,szexelünk és elvagyunk egymás mellett,az az egy működik sajnos köztünk semmi más.
2015. ápr. 27. 14:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Te voltál az első nője? Mert ha igen, akkor eddig hatott az újdonság, azután már talán csak a kötelességtudat maradt meg. Egy családban együtt kell csinálnia a pároknak a dolgok nagy részét, de kell egymásnak magányt is hagyni. Ha semmit sem csináltok együtt és esély sincs rá, akkor jobb külön.
2015. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem volt tartós kapcsolata és nem is élt együtt senkivel rajtam kívül.szoktam neki mondani,menjünk külön,ismerkedjen és szerezzen tapasztalatokat a kapcsolataiból,de nem akarja,mert hogy szeret,de hiába mondom neki,hogy maga a szeretet az édes kevés egy kapcsolatban.egy kapcsolat nem csak a szeretetből áll.s úgy érzem,hogy külön kellene válnunk,csak bennem van még,hogy hátha van megoldás,bár nem sok esélyt látok rá ő nélküle.
2015. ápr. 27. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!