Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam neki, hogy szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki, hogy szeretem, így reagált. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

A mostohatestvérem legjobb barátja.

Régóta ismerem, 15 éves koromban lettünk jóban, mikor elkísért fesztiválozni. De akkor még semmi nem volt közöttünk, tavaly nyáron "kavartunk" először. Azóta teljesen a hatása alatt vagyok... De Ő 28, én 17.

Elvarázsolt a kinézetével, a humorával, a lazaságával és hogy mindig számíthattam rá, a legnagyobb zűrzavarban is ott volt.

Ő volt nekem az első mindenben, rengeteg közös programunk volt. De sosem beszéltünk arról, hogy mi van közöttünk, vagyis ő próbált, én nem akartam.

Tegnap nála voltam és elmondtam, hogy szeretem... Ő ezt már mondta nekem, még télen, de az elég rosszul sült el.

Este minden jól ment, vacsiztunk, filmeztünk, ott aludtam. Aztán reggel mondtam, hogy kihagyhatnám a sulit, ő lemondhatná a programjait és együtt tölthetnénk a napot. De lerázott azzal, hogy elmegy futni, utána hazavisz. Teljesen rideg, érzelemmentes volt és nem értem, hogy miért.

Felhívtam ma, hogy elmehetnénk nekem autót nézni (meglett a jogsim, hamarosan szülinapom lesz) és azt hittem, hogy ennek nem fog ellenállni. Imádja az autókat, a száguldást és gondoltam, hogy engem is, majd segít választani. De lerázott, hogy ő négytől teniszezik, előtte megbeszélése van...

Utána visszahívtam, hogy mondja meg, mi a baja, mert ez így nem megy. Erre azt válaszolta, hogy ez nem emiatt nem fog menni, hanem az összes többi miatt, ami az életünk része és hülyeség volt ebbe már belekezdeni is.


És nem tudom, hogy most mi legyen. Még sosem éreztem ezt és tegnap még semmi baja nem volt, nem értem, hogy mi történhetett.


2015. ápr. 27. 16:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy ez mikor kezdődött??
2015. ápr. 27. 17:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja értem, akkor biztosan kékvérű családokról van szó, akiknél maradt a szokás, hogy 30-as férfiak 14 éves kislányokat is simán dugogattak :D


De ha még mindig fenntartod, hogy nem a korkülönbség a az ok, akkor válassz ezek közül:

- megunt

- talált mást

- te családod megfenyegette, mert mást néztek ki neked


A lényeg szempontjából egyébként nem teljesen mindegy? Szép volt, jó volt, de a legjobb akkor lesz (neked), ha elfelejted!

2015. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólókhoz. azzal, hogy szerinted le lehet mondani egy napi programját, rádöbbentetted, hogy nem a korkülönbség az, ami az igazi probléma, hanem az abból fakadó különbségek. egész egyszerűen gyerek vagy hozzá és kész. ez abból is látszik már, hogy feltetted itt ezt a kérdést, holott teljesen egyértelműek a srác szándékai.

hidd el, hogy más a különbség pl egy 27 és 38, mint egy 17 és 28 éves között, holott mindkét esetben 10 év korkülönbségről beszélünk.

valóban nem csak szexre kellettél neki, de most, hogy látja, hogy neked komolyabban a szándékaid, végre felnőtt módjára gondolkodott (már korábban eszébe juthatott volna), és azt tette, ami ilyenkor helyes: elküldött. neked is jobb így, mint, hogy belemennétek egy ilyen kapcsolatba és később menne tönkre.

2015. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na mi van? Nehéz az élet gazdagéknál?
2015. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!