Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti örülnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek ha a barátnőtök egy jeges kávéval várna titeket a sulitok előtt? Vagy hogyan tudom még így meglepni a barátom?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 16:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de kérlek hanyagoljátok azokat h várd őt fehérneműben meg hasonlókat, mert nem tervezem h lefeküdjek vele :)) nem azért mert nem szeretem hanem mert még szűz vagyok és az is szeretnék még egy ideig maradni :))
2015. ápr. 27. 17:25
 12/15 anonim válasza:

vigyél neki sütit. akár egy csokis kekszet a mcdonaldsból, vagy süss otthon pl muffint. az én barátom mindent imád ami csokis.:D


kávé, télen forró csoki, shake, vagy nagy melegben valami hideg üdítő, pl sprite vagy amit szeret.


hívd át délután, és mire odaér, csináld meg az egyik kedvenc kajáját, vagy csináljatok együtt, pl pizzát


töltsd le az egyik kedvenc filmjét vagy valami új filmet ami érdekelheti, és nézzétek meg (plusz popcorn)


tegyél ki magadért, öltözz fel baromi csinosan, sminkelj, és csináld meg a hajad az egyik randira, csak úgy

2015. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi :))
2015. ápr. 27. 17:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki imádom a kávét szinte minden fajtájában,de úgy se fog senki se meglepni,bnőm se lesz
2015. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bolcs dontes marmint higy meg szuz akarsz maradni :) (18/L) ebben az esetben athivhatod magadhoz es csinald a kedvencet ebedre azta nezzetek meg egy filmet, vagy suss kis sztiket es add uzsonnara neki ha szeretsz ilyesmit csinalni :) en ennyi idosen a baratomnak egy pulcsi hatuljara himeztem az egyik kedvenc PC jateka szimbolumat :)
2015. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!