Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnője van, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnője van, miért viselkedik így? Ez a ballagás miatt van?

Figyelt kérdés

Egy fiúval 6 éves korunk óta osztálytársak vagyunk, nekem azóta is tetszik/tetszett.

8.-ban csókolóztunk osztálykiránduláson és ez "hagyománnyá" vált, nem múlt el azóta úgy osztálykirándulás, hogy mi ne gabalyodtunk volna össze.

Ez megvolt sulin kívül is, de sosem voltunk sokáig együtt.

Aztán fél éve lett egy barátnője és tényleg boldognak tűnt vele, de Karácsonykor együtt voltunk, meg a téli szünetben végig...

De utána a barátnője "megnevelte", szabályok lettek a párkapcsolatukban és elkerült azóta.

Erre szombaton ugyanabban a buliban voltunk, kicsit részegen odajött, hogy mi milyen jók voltunk együtt, én voltam az első szerelme és az első lány, aki figyelmen kívül hagyta (mindent és mindenkit megkapott). Aztán hazakísért és elkezdett olyanokról beszélni, hogy London nincs olyan messze Edinburghtől (Ő Londonban, én Edinburgh-ben tanulok tovább). Aztán itt aludt... De lerendeztem annyival, hogy sokat ittunk, én is egyedül éreztem magam, meg ő is.

De azóta is írogat és az utóbbi 2 napban rengeteget beszélgettünk, ma faképnél hagyta a barátnőjét miattam.

Meg olyan dolgokról beszél, amik tök régen történtek. Pl. hogy még a 8.-os ballagásunk előtt együtt medencéztünk, együtt volt a ballagási ebédünk, most meg szinte utálom...


Ez lehet azért, mert most fogunk elballagni és érzi, hogy itt már nem lesz több esélye nálam?

Szóval hogyha megbánt, másnap nem futunk össze a suli folyosóján, meg nem ülhet be mellém órán kiengesztelni...


2015. ápr. 27. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán érez valamit irántad vagy fél, hogy elveszít.
2015. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!