Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyít?

Figyelt kérdés

Voltam egy bulin egy hete, ahol megismertem egy srácot. Egy nagyon tisztességes barátom haverja, ő is megerősítette, hogy a srác becsületes, őszinte, és eddig csak hosszútávú kapcsolatai voltak.

nagyon megkedvelt, elhívott péntekre találkozni, majd az egész hétvégét egxütt töltöttük(nem aludtunk egymásnál csak találkoztunk).

Mint kiderült, nem rég szakított az exével, egy csomót mesélt róla, mondta, hogy letiltotta, és nem fog vele beszélni többet(ma mégis ismét ismerősök lettek), illetve, csak nekem bókol, hogy tetszem neki, csinos vagyook, stb.

Kiderült, hogy szombaton elhívott egy programra de csak azért, mert az exe lemondta.

Holott haza kísér, áthív, meghív egy csomó dologra, rengeteget nevet velem, már ismerem az EGÉSZ CSALÁDJÁT, facen elkérte a számom, írta, habármi van hívjam, meg, hogy ő is hív. Most egy hétre külföldre megyek, és mondta, hogy nagyon szomorú, hogy nem lát, és már lefoglalt az azt követő hétvégére.

Az egészre.

Szerintetek mi lehet? NYilván nem fog belém szeretni egy hét alatt, és mos jöttem én, aki felkavarta az érzéeit úgy, hogy még nem zárta le az exét(aki megcsalta).

Nektek mi a véleményetek? Hülyít, vagy csa most új neki a helyzet?

Láttam, hogy néz rám, meg mindig mondja, hogy én más vagyok, mint a többi.


2015. ápr. 27. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szimpi vagy neki,de nagy érzelmeket ne várj tőle,mert még nem zárta le magában az exét.Valamilyen szinten pótlék vagy lelkileg/érzelmileg.
2015. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:

súlyos szakítópara van és pechedre te lennél a "gyógyír".

Nem az látszik, h túllenne a lányon. Így azonban csak szakítócsaj lehetsz.

2015. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!