Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes, de nem válik -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes, de nem válik - csak hülyít engem, vagy hihető a sztorija szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy éve összejöttem egy (elvileg rossz) házasságban élő nővel, és hatalmas szerelem szövődött köztünk. Aztán lebukott velem a férje előtt, de a férje nem hogy nem küldte el, nem is akarta elengedni. Persze mi titokban folytattuk a nővel, nem hagytuk abba. Azt ígérgeti, hogy elhagyja a férjét nemsokára, csak még idő kell neki. Ő azt mondja, hogy nem miattam akarja elhagyni, hanem azért, mert szar a házassága. Ezért várjam ki a végét, ne sürgessem.

Mit szóltok? Szerintetek van rá esély, vagy csak hülyít engem? Gyerekük nincs (a férje szeretne), én meg egyedülálló vagyok, de kezdem úgy érezni, hogy csak az időmet pazarlom erre a reménytelen kapcsolatra. Próbáltam szakítani vele, nem akar elengedni, és én sem igazán tudok nélküle élni. De vele sem, mert a férje ugye útban van. Látom rajta, hogy szerelmes belém. Anyagi oka nincs annak, hogy ne lépjen le, sőt, jobban járna velem. Akkor miért marad mégis?

Én már nem bírom azt, hogy a férjével van és muszájból szexel vele is, nekem meg csak az ígéretek maradnak, meg a titkos randizások. Lebuktatni nem akarom, mert nem vagyok egy szemétláda. Ja, és 27 évesek vagyunk mindketten, tehát messze vagyunk még a "túl későtől". Pár háztömbnyire lakunk egymástól, így az élete sem változna gyökeresen, ha eljönne, tehát az sem lehet kifogás.



2015. jan. 5. 09:41
1 2 3
 1/28 Költőnő? ***** válasza:
Sztem meg is válaszoltad.
2015. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Van ilyen igen. Ha érzed hogy szeret, akkor nincs okod aggodalomra én úgy gondolom. Az idő pedig azért kell neki, hogy magában felkészüljön erre a nagy lépésre, vagy még nem érzi annyira távolinak magától a férjét hogy elhagyja, de ez idővel kialakul, vagy sajnálja. De ha kitartó vagy, akkor igen is érezni fogja hogy nem rossz döntés melléd szegődnie. Te csak kitartóan éreztesd vele hogy szereted, és akkor el fog válni hamarosan. én is ebben a szituációban vagyok jelenleg, éppen ezért nekem erről ez a véleményem.. 30/N
2015. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarlak elszomorítani,de csak szórakozik veled.27 évesek vagytok,még nem túl késő,de megkérdezném mennyi időt akarsz még egy ilyen nőre szánni, éveket,vagy míg teherbe nem ejti a férj? Ha valaki szerelmes és egy rossz házassága van akkor nem gondolkodik hanem lép,főleg ha gyerek sincs még.
2015. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

30/N, - ezt fejtsd ki légyszives. A józan ész szerint hagyjam a francba, a szívem nem engedi.

A Te esetedben mi az ami gátol? Miért nem rohansz a szerelmedhez inkább? Nem félsz, hogy elveszíted, mert sokáig szórakozol vele?

Egyébként igen, esélyes, hogy teherbe esik otthon, azt még nem tudom, hogyan viselném el.

2015. jan. 5. 09:59
 5/28 A kérdező kommentje:
ma 9:53: nem akarok már sokáig várni, mert felemészt a helyzet. így sem mondhatja rám senki, hogy nem vagyok kitartó vagy türelmes.
2015. jan. 5. 10:00
 6/28 anonim ***** válasza:
A világ legsz..rabb kamu dumája ez az "elválok de még idő kell"... Mégis mire kell idő? Ha tényleg olyan rossz a házasság akkor mire vár? Hagyd ezt a tyúkot, te sem leszel már fiatalabb, keress olyat aki nem hancúrozik egy férjjel is.
2015. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 PearlDiver ***** válasza:
100%
Döntésképtelenség... az emberek nem hiszik el, mennyivel jobb és egészségesebb tiszta lappal indulni, kilépni a hazugságok és rejtőzködés erdejéből.
2015. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ez a nő csak hülyít. Egy nőtől ne várd el hogy lépni fog , egy nő nem fog lépni itt neked kell lépned! Szépen hagyd csak ott majd észhez tér és ha annyira szeret úgyis veled lesz. Tedd meg ezt a lépést amíg nem késő férfi vagy ne hagyd már magad egy nőnek sem.
2015. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nőként irom azt,hogy hülyìt.

Àllitsd választás elé,vagy egyszerűen hagyd el.

Akàrmennyire is nehéz szerintem felejtsd el,ne foglalkozz vele.27évesen talàlsz olyat,akinek nincs férje.

2015. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom és azt kell, hogy mondjam....hogy Te nagyon Naív Vagy!!!

Nem tudom mióta élhet házasságban az a Nő, de a koránál fogva gondolom egy pár év eltelhetett...egyszerűen nem élte ki magát korábban és Te vagy a szabadidőpartnere, akit ha kell elvesz egy ki szórakozásra vagy Szexre. Ha ott akarná hagyni a férjét már rég megtette volna...de nem ez a célja. Minden házasságban vannak olyan dolgok amik nem működnek tökéletesen pedig szükségünk lenne rá...erről vagy lemondasz vagy megkeresed másik férfinél!!!

A leírtakból gondolom, hogy Te egy valódi párkapcsolatot szeretnél avval a Nővel de nem Te irányítasz és ez felemészt.

Szerintem 2 lehetőség között választhatsz....vagy elfogadod a Nőt ilyennek és örülsz minden percnek amit Vele tölthetsz, de semmit nem vársz Tőle, vagy bevállalod a szakítás lehetőségét és közlöd Vele, hogy szereted de nem akarsz többé a második lenni az életében, és ha picit is tisztel akkor nem játszik Veled többé.

37F

2015. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!