Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha semmi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha semmi értelme az életemnek és halálvágyam van?

Figyelt kérdés
Semmi értelme az életemnek és a családomon kivül senki sem szeret a családomon kivül. Voltak rövidebb kapcsolataim de egy idő után megszabadultak tőlem. Egyik fiúmmal azért szakítottam mert nem keresett mindennap csak akkor találkoztunk amikor ő akart. Egy másik meg egy szó nélkül hagyott ott miután a barátaival találkoztam. Nincs kedvem kimozdulni itthonról. Nimcsenek barátaim sem, mindig mindenki elutasító velem. Ráadásul mèg szűz is vagyok. Csendesebb, visszahúzódó vagyok amikről tudom nem erények. Nem érzem magamat értékes embernek kitaszított vsgyok. L/23
2015. ápr. 28. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hű, te pont olyan vagy mint én, csak lány :D
2015. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Foglalkozz valami mással, ami eltereli a figyelmed (munka, hobbi, stb). Kicsit legyél pozitívabb, mozogj mert az jót tesz.
2015. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A halálvágy az azért erős szerintem. Egyetemista vagy? Esetleg ilyen közegből nincs valaki akivel beszélgethetsz?
2015. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd azt hogy nem érzed értékesnek magad. Mert valószínű csupán arról van szó hogy nem minden közeg alkalmas a barátok szerzésére. Például egy nagyvárosi rohanó életmódú közeg sem a legalkalmasabb, hisz a többi embernek sincs ideje barátkozni. Tehát nem azért hagyhattak ott mert csúnya volnál vagy egyéb hibád lenne. Én sem tudok sok barátot szerezni városon, csupán akkor ismerkedek mikor a társasház lakóira rá kell szólni ha túlságosan törnek-zúznak, vagy ha a közös képviselő túl sokat akar lopni a közös kasszánkból. De például biciklitúra közben mindenki barátom lesz aki szintén turistaként biciklizik vagy utazik. Mert akkor van mindenkinek ideje élni is, főleg a természetben vagy a falvakban. A mozgás a természetben az is jót tesz. Biztosan tapasztaltad hogy utazás közben van olyan hely ahol könnyen ismerkedsz. Tehát fel a fejjel ha például a metrón nem sikerül ismerkedni, ott rohanni szoktak.
2015. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem csak F/19 :/
2015. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy legalább a családod szeret. Engem még a családom sem.
2015. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!