Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le fog nyugodni valaha is?

Figyelt kérdés

A barátom 26 éves, én 24 vagyok. 6 éve vagyunk együtt, 1 éve lakunk együtt. Minden héten eljár a haverokkal kocsmázni, van hogy csak reggel jön haza. Régen én is jártam velük bulizni, motoros találkozókra, fesztiválokra, kocsmázni, de nekem már "elég volt", én már többre értékelek egy munka utáni nyugis hétvégét. Ő viszont nem. 15 éves kora óta "űzi ezt az életvitelt", tehát már 11 éve és még mindig nem volt neki elég, még mindig éli ezt a hajnalig bulizós időszakot.


Ki fogja ezt nőni valaha? Vagy 50 évesen is majd ott fog támaszkodni a kocsmában a zenegépnél? Fiúk, nektek mennyi időre volt szükségetek, hogy kibulizzátok magatokat?


2015. ápr. 28. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én 14-15 évesen kezdtem a bulizást, 21-22 éves koromra már meguntam. Persze néha eljárok sörözni, de komoly piálást pár havonta egyszer ha megejtek.
2015. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolod h 26 évesen korai lenne még visszavonulni az ejszakabol??
2015. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SoulEater7797 válasza:
Ha hetente csak egyszer vagy néha-néha kétszer, az nem para.
2015. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szeretet akkor az igazi, ha feltétel nélküli. Tehát szerintem ne mérgezd meg azzal a kapcsolatotokat, hogy be akarod őt punnyasztani a tv elé. Ha nem örökké csinálja, rád is figyel, de eközben erre is van igénye, hagyd neki. Ha sokallod a mértékét, akkor esetleg beszéljetek róla, hogy mondjuk ne tegye minden héten, csak minden másodikon vagy hasonló. De hidd el, hogy egy párkapcsolat intimitásának a GYILKOSA az, ha valakit "le akarunk szoktatni" a bulizásról, haverokról vagy akár nőt a csajos csacsogós barátnős estékről. Mindenkinek joga van a párkapcsolat keretein kívüli magánélethez is. Ha amúgy kapcsolat jól működik, akkor megcsalástól, félreflörtöléstől sem kell tartani.


Leírok egy konkrét példát: 26 éves voltam, amikor összejöttem egy 17 éves lánnyal. Nagyon komoly nagy szerelem és párkapcsolat lett belőle. Én bulizós voltam és őt is bele akartam vonni. De ő csak fanyalgott és ugyan egy ideig eljárt velem, de semmi köszönet nem volt benne. Aztán a sok fanyalgésnak engedve felhagytam ezekkel. Autós találkozókat is szerveztem, de az sem tetszett neki, abból is kimaradtam. Lett egy unalmas, TV néző életünk, majd ellaposodásra hivatkozva ő hagyott el 15 év párkapcsolat után lassan két éve. Ma 43 éves vagyok, és a legjobb barátom egy 27 éves srác, akivel szétbulizzuk magunkat minden hétvégén, meg néha hétközben is. Amióta szingli vagyok, állandóan a buli, a haverok, az autós talik ésatöbbi. A 15 kihagyott évet úgy pótolom be, mint amikor egy már-már a szomjan halás szélén álló ember elé tesznek egy vödör vizet és elkezdi vadul vedelni. Persze most viccesen fogalmaztam, de a dolog lényege, hogy az elfojtott dolgok felszínre kerülnek és pl az új munkahelyemen a 30-as korosztályú kollégák is meg vannak rökönyödve, hogy nálam fiatalabb baráti körrel örökké bulizom, szinte az összes szórakozóhely a törzshelyem stb. Én persze rém élvezem a "második huszonéveim" kiélését. Egyesek szemében ez groteszk, mások megértik, velem élvezik stb. De ez van. Vigyézni kell, nehogy a punnyasztásnak a kapcsolat lássa kárát.

2015. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!