Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már valaha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már valaha olyan kapcsolatban, ahol, ha vele vele vagy szenvedsz, mert érzed, hogy nem az igazi, hogy valami hiányzik, és van, hogy idegesít is, de ha szakítasz, akkor is szenvedsz, mert akkor meg hiányzik?

Figyelt kérdés
Egy éve, hogy megismerkedtem egy sráccal, azóta hol együtt voltunk, hol szakítottunk. Ha együtt vagyunk azért szenvedek, mert nem érzem magam szerelmesnek, hiányzik az a bizonyos plusz, de ha meg szakítunk, akkor meg a hiányától. Hogyan lehet ezt túlélni? Sokszor úgy érzem, már beleőrülök. 23/L

2015. ápr. 11. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán 15 éve.

Gyilkosságért nem kapsz ennyit!

2015. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem lépsz túl? Ha így nincs "boldogság" csak szenvedés. Akkor majd mással boldog leszel.
2015. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen kapcsolatom volt. Végül szakítottunk, és nagy nehezen, de kihevertem.
2015. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valóban ez lenne a logikus lépés...csak mégis annyira nehéz elengedni..és nem értem, hogy miért, ezért őrülök meg. talán azért mert tudom, hogy ő nagyon szeret
2015. ápr. 11. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, okkal szakítotok folyton, nem kellene mindig visszatáncolni. természetes, hogy hiányzik, ha nincs veled, de ez majd idővel elmúlik. így nem lesz egyikőtöknek sem esélye normális kapcsolatra, ha egymásba csimpaszkodtok.
2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából, én szakítottam vele többször, mert úgy éreztem, hogy hiába megszerettem, és közel került hozzám, ez nem az a lángoló szerelem, amire vágynék. sőt, ez nem szerelem, csak szeretet. de ő azt mondta, ígyis szeretné, nekem meg hiányzott, és mindig visszamentem hozzá. sokszor azt kívánom, bár ne is találkoztunk volna, csak kínozzuk egymást.
2015. ápr. 11. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
#6: Ez csak kötődés! Már semmi más. Mint ahogy írtam lépj túl és fogadd el ezt a tényt nem nagyon van megoldás erre. Kínozzátok egymást, szenvedtek, ez kihat az egész életetekre gondolom...nem jó így. Be kell lásd.
2015. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, tényleg így van...egyébként most ismét a szakító fázisban vagyunk, borzalmasan érzem magam, és tudom, hogy ő is... de úgy tűnik, ezt ki kell szenvednünk
2015. ápr. 11. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült túllépned?
2023. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!