Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha kihagy a döntése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kihagy a döntésekből?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk még házasok, de együtt tervezzük az életünket, összeköltözés majd házasság stb. A lényeg, hogy beszéltünk valamit elméletben az együttéléssel kapcsolatban és én valamire azt mondtam nem akarom, aztán hirtelen megváltoztak a körülmények és azonnal dönteni kellett arról amiről úgy volt hogy majd csak évek múlva egyszer talán. És ő azt választotta amire én nemet mondtam. Más kérdés, hogy időközben átgondoltam a dolgot és tudom hogy akármit is szeretnék én, ez a legésszerűbb döntés és anyagilag is így éri meg leginkább, de erről nem beszéltünk. Kvázi eldöntötte helyettem és ez nagyon rosszul esik.
2015. ápr. 29. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy döntés volt, nem több. Ha rendszeres lenne megérteném a problémád de így felesleges ezen rugózni. Néha gyorsan kell cselekedni, nem ér rá az ember szöszölni. Az nem jelenti azt, hogy ki vagy zárva. Máskor meg majd te döntesz hirtelen. Mivel a döntés helyes is volt, örülnöd kellene, hogy időben sikerült meghozni. Lehet, hogy ha arra vártok, hogy te is végig gondold rosszul jöttök ki a dologból.
2015. ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj konkrétumokat, mert erre így nem lehet válaszolni.
2015. ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na igen. Első vagyok, másodiknak igaza van az is számít, hogy milyen témában született a döntés.
2015. ápr. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem 1-2 napos gyorsasággal kellett dönteni, hetekig is ráért volna. Plusz ott voltam egy szobával arrébb.

Írok privátban, konkrétat nem akartam kiírni.

2015. ápr. 29. 01:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írod le konkrétan miről van szó? Ez így egy nagy katyvasz, érdemileg nem igen lehet hozzászólni. Ez egy anonim oldal, pont az a lényege, hogy nem kell rébuszokban írni.
2015. ápr. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrét probléma nélkül nehéz a megoldás. Amúgy meg mindig lesz olyan, amikor nem egyezik a véleményetek és bizony olyankor az egyiknek kell döntenie. Ha pl az egyik gyereket akar, a másik meg nem, akkor elég nehéz közös nevezőre jutni és össze hozni egy fél gyereket....
2015. ápr. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfiak nem gondolják, hogy valamin megváltozhat a véleményünk. Egyszer nem-et mondtál, gondolta még mindig ezt gondolod. Annyira én ezen nem sértődnék meg, mert végül is adott a véleményedre.
2015. ápr. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen. Apróság volt, de utólag azt mondom, jel. 2 éven belül elváltunk. Azt beszéltük meg, hogy nem lesz kábeltv-nk és vezetékes telefonunk, elég a net, mert csak pénzkidobás. Aztán egy hónappal később, azért, mert az anyukája szerint "kell az", beköttette. Én meg csak néztem, hogy mi történik. Még nem laktunk együtt, épp az összeköltözést terveztük. Az egész házasságunk erről szólt, csak kihasznált. Nem volt szó egyenrangú felekről. Idejében gondold át, hogy mit teszel!
2015. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindegy, hogy hányszor történik ilyen. Egy házasságban rengetegszer lehet, hogy helyetted döntenek, és olyan is, hogy te döntesz, és nem a párod. Persze akkor, ha nem olyan döntésekről van szó, ami különösen fontos lenne a másik fél számára is.
2015. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!