Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy tartósan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy tartósan büdös volt a barátnőtök száma? Hogy mondjam meg neki, hogy ne legyen sértő?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött és szerintem mos rendesen fogat. Kellemetlen vele csókolózni.
2015. ápr. 29. 07:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez a "kínáld rágóval" akkora tinis baromság...a kérdésben benne van, h tartósan büdös a szája, nem az épp elfogyasztott hamburgertől büdös. ilyenkor a rágó semmit sem ér, az okokat kell felderíteni. Többet is felsoroltak már előttem, én még hozzátenném, h lehet büdös a száj kezeletlen mandulagyulladás, torokgyulladás miatt is, és garatgyullatdás esetén is, amikor a torok nem is fáj, csak épp reggelre zöldes-sárgás váladék képződik a légutakban, az hátul lecsorog a garatfalon és lehet reggel felköhögni, kiköpni. Na hát annak az állott váladéknak van egy jellegzetes szaga.


Aztán lehet egy régóta lyukadó, szuvasodó fog, amibe folyton beleragad az étel és napokig is ott romlik, büdösödik, ha nincs eltávolítva. Ugyanez vonatkozik a fogközökre. Aki nem használ fogselymet, az egyszer próbálja ki és szagolja meg utána a selymet.

2015. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!