Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy újra belém szeressen? 25/N

Figyelt kérdés

Fél évig jártunk a barátommal, de ő egy másik városban kapott munkát és elköltözött az ország másik végébe. Keveset tudtunk találkozni, aminek az lett az eredménye, hogy pár hónap múlva lefeküdt egy kolléganőjével. Ezt nyomban bevallotta, de szakított is velem arra hivatkozva, hogy távol vagyunk és ezek után úgysem lenne ugyanolyan ez a kapcsolat. Aztán a kolléganővel pár hét múlva csúnyán összevesztek.

Mi továbbra is beszélünk, kedves velem, azt mondja, hogy továbbra is gyönyörűnek tart és nagyon értékes embernek. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de én ennek ellenére is még mindig ugyanúgy szeretem, megbocsátottam neki és szeretném, ha visszajönne hozzám. Hamarosan találkozni fogunk. Szerintetek mit tegyek, ha találkozunk? Várjam, hogy kezdeményez? Vagy mondjam meg neki nyíltan, hogy még mindig szeretem?

(az a helyzet, hogy tudom, hogy fontos vagyok neki, azt is tudom, hogy gyönyörűnek tart és a szíve mélyén szeret is engem, de ez nem szerelem, vagy legalábbis nem elég arra, hogy biztos legyen benne, hogy velem akar járni) Nekem ő az igazi :(


2015. ápr. 29. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar visszaköltözni, te pedig nem tudsz odaköltözni akkor mindegy mit mondtok egymásnak.

Fél év kevés ahhoz, hogy túl szoros kötelék kialakuljon és a távolság újra közbe fog szólni.

2015. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Ha elment, és nem sokkal rá le is feküdt valakivel(lehet, hogy ha sikerült volna neki, már 2 hét múlva megtörtént volna), akkor nem valószínű hogy ebből szerelmi kapcsolat már nem lesz.
2015. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tipikus duma a csávótól.. Összejött a kolléganőjével utána kidobott...

Majd összeveszett vele, utána megint akar téged, ha már nincs jobb :D

2015. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vége
2015. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor a kolléganőjével szexelt akkor is szeretett?
2015. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!