Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok mással flörtölne vagy tudnátok, hogy tetszik neki valaki? Szóvá tennétek neki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Minden pasi megbízhatatlan.Ráadásul,ha bármit szól az ember,még ők vannak kiakadva.
2015. ápr. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez komolyan kerdezed? Persze, hogy zavarna!!! Mibol alakul ki a megcsalas, ha nem ebbol? Az, hogy tetszik neki, egy dolog. Nekem is tetszenek ferfiak, van tobb is, akik jol neznek ki es azt gondolom, hogy de jo pasi, viszont flortolni nem kezdenek senkivel! Van, hogy munkahelyen valamijen projekt kapcsan kozelebb kerulok egy ilyen ferfihoz es sokszor az lesz belole, hogy egyre lazabbra veszik az e-mailezest, vegul meg mar magan dolgokrol is irnak es puhatoloznak, hogy van-e valakim. Olyankor egyertelmuen meghuzom a hatarokat es finoman utalok ra, hogy nem vagyok vevo a kozeledesre. Ha a parommal tortenne ez es kiderulne, hogy o belemegy a flortbe, akkor iszonyatosan kiakadnek. 12 eve vagyunk egyutt, 15 evesen jottunk ossze, a legszebb eveimet raaldoztam a kapcsolatunkra, igy nalunk azt gondolom, hogy meg nagyobb tragedia lenne, ha ez a 12 ev menne a kukaba...
2015. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
0%
1: talán nem kellett volna mindet kipróbálni... r i b a n c
2015. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy mint nő ,külsőleg tetszik neki . Elismeri ( tehàt nekem mondja ,hogy xy csinos ,jól tartja magàt stb ) ,hogy jól néz ki ,az nem zavar . De ha azzal a bizonyos nővel éreztetné ,tudomàsàra hoznà , vagy még flörtölne is vele ... Nos az nagyon (!!!!) zavarna !
2015. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha pasi a kérdező? A nőknek sokszor elég a flört, hogy kapjon egy visszajelzést arról, hogy kéne a másiknak. Egy férfi, ha belemegy a flörtbe, valószínűleg többet is akar. Engem nagyon zavarna. A férjemmel mindketten tudjuk a másikról, hogy a félrelépést nem tudnánk megbocsátani, így nyilván meg se kockáztatjuk, de valahogy nincs is ott a fejünkben és nem vagyunk nyitottak valaki másra. Olyan van, hogy megbeszéljük, hogy valaki csinos, vagy van benne valami, de az más.
2015. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy tetszik neki valaki, az nem zavar. Nekem is tetszik pár férfi, de csak azon a szinten, hogy megjegyzem magamban, hogy jól néz ki, flörtölni nem flörtölnék velük.

Az viszont biztosan zavarna, ha flörtölne valakivel, szóvá is tenném...

2015. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
az elsőnek adok igazat. az összes megbízhatatlan. mindegyiknek folyik a nyála a tökéletes cicamicákra, hogyne tetszene nekik más :) sok csak azért van együtt hosszú kapcsolatban a nőjével, mert az mos, főz rá és a többi... de én is tudom, hogy nem én vagyok álmai nője a barátomnak, előttem csak tökéletes csajai voltak.. azért lehet velem együtt, amit írtam. fáj. de ez van, ezt kell szeretni. ha nyilvánosan flörtölne valakivel, otthagynám rögtön.
2015. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!