Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más Kapcsolatban lévő embernek...

Más Kapcsolatban lévő embernek is van olyan hogy a párján kívül tetszik valaki? Természetes?

Figyelt kérdés

Párommal aki külföldön dolgozik 3 hónap múlva össze költözünk. Boldog vagyok és nagyon szeretem,hiányzik.


Viszont egy boltban dolgozom ahová bejár egy nagyon jó képű férfi aki nagyon tetszik nagyon intelligens is. Meg elégszem azzal hogy látom csak előfordul hogy gondolok rá és nem tudom mi még az oka. Mennyire természetes? Hogyan kezelitek?


2015. febr. 25. 05:49
 1/7 melody19 válasza:
velem nem igazán fordul ez elő,igazából teljesen elzárkózom az ilyenektől,elkerülhetetlen ha megyek az utcan vagy a te esetedben is pl h ne találkozz vele és ne végy fel vele egyfajta kontaktust,de pl en nem látok másban semmit csak egy átlag embert,lehet hogy te már ezzel másképp vagy,és lehet mégsem szereted a párod annyira hiszen nyitsz másfelé
2015. febr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy megtetszik valaki egy pillanatra olyan szokott lenni,de olyan,hogy fantáziáljak róla és ő jusson eszembe a párom helyett egyfolytában,olyan nem igen szokott lenni.Az én fejemre rávan írva,hogy van valakim.Szóval nem vagyunk egyformák,te vszinü ilyen nyitott típus vagy,vagy nem szereted eléggé a párod,vagy valami hiáyzik a kapcsolatból,nem mellesleg eléggé nehezzen kezeled ezeket a dolgokat szerintem,a leírtak alapján.Nem lennék a párod helyében....amúgy az írásod alapján nem tűnsz valami felnőtt embernek.
2015. febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia, nem értek egyet az előzővel, szerintem emiatt nem vagy éretlen!

szerintem ez valószínűleg habitus kérdése, meg az is ott van, hogy a barátod nincs veled.

mondjuk elég nehéz olyan partnert találni, aki annyira elvarázsol, hogy mást észre se vegyél.

Nekem sem sikerül ez, és másoktól is hallom, hogy néha vonzódnak ehhez-ahhoz. Persze ellenállok a kísértésnek, meg annyira még sosem volt komoly, hogy tegyek is valamit a dologban.

Nem vagy még férjnél,nem horgonyoztál le, egyáltalán nem biztos, hogy megtaláltad már az igazit. Szerintem fogadd el magad, és nézd meg, hogy mi sül ki ebből, elfelejted az illetőt, vagy még jobban eluralkodik rajtad az érzés. Erőltetetten küzdeni ez ellen szerintem nem tudsz.

2015. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Huseget fogadtal, nem vaksagot.
2015. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 OlivO ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nagyon hosszú, főleg házasságban, mindig lesznek kísértések, ezeket kezelned kell. Én vallom azt az elvet, hogy a hűség döntés kérdése. Persze ha sok a kísértés, úgy nehezebb.
2015. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ismerősöm bnője is ilyesmi, amikor meglátta az én párom le sem bírta venni róla a szemét, másnap kidobta a barátját :D


(gondolom hogy jobb pasikra vadásszon)


nem természetes szerintem, ha valaki fel tud nézni a párjára és az ő szeében ő az isten, tuti hogy más észre sem vesz.

2015. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,ahogy az utolsó mondta.Szerintem ha valaki nagyon oda van a párjáért,akkor kb félistenként tekínt rá,ami nem azt jelenti,hogy nem nézünk meg mást,de olyan nem fordul meg a fejében,hogy ilyen meg olyan lenne azzal a másik emberrek.Legalábbis én így gondolom,de nem muszáj velem egyetérteni,én csak magamból indulok ki.
2015. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!