Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik/Férjek! A ti barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Férjek! A ti barátnőtök vagy nejetek hogyan fogadja, ha valami műszaki cikket szeretnétek vásárolni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de azért írok: nem értem, mi lenne a probléma ebben... ha telik a keretből, vegyen, amit akar, én is veszek, amit akarok, miért kéne rosszul fogadni?
2015. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést...mit kéne reagálnia?


ha akarok veszek magamnak laptopot, telefont, tv-t...senkinek semmi köze hozzá...mit csináljon a barátnőm, ha új telefonom van?


22F

2015. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi különös, ha szükség van rá és meg tudjuk venni, akkor örül neki
2015. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is lány vagyok de ha páromnak kell valami én megveszem neki :) Nagyon vágyott már rég óta egy dekopírfűrészre de nem akart rá költeni mivel van egy kislányunk és neki olyan mintha tőle venné el azt az összeget így megleptem vele :) Ne érezze úgy hogy nem érdemel meg semmit.

2015. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nő vagyok, de miért lenne ebből probléma? ha nem az utolsó, kajára félretett tartalékból veszi meg, miért ne? én is költök kozmetikumokra, meg az állataimra, utóbbira gyakran nem is keveset, egy normális kapcsolatban, ahol nem ezen a pénzen múlik, hogy éhen ne pusztuljunk, szerintem ennek nem kéne gondnak lennie..
2015. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha háztartási gépről van szó, azzal nincs gond, az neki szokott eszébe jutni, normálisabb kerti gépek megvásárlását is engedélyezni szokta, mert az elég érv neki, ha azt mondom, hogy a legolcsóbb kínai balesetveszélyes.


Viszont szórakoztató, kommunikációs eszközök vásárlásában már rövid pórázon vagyok tartva.

A TV csere már nagyon aktuális volt, kinézett 300 ezres helyett 150 ezrest engedélyezett, úgy hogy ebbe is már 50 ezer a zsebpénzemből ment (neki 100 ezres is jó lett volna). Abba meg már beletörődtem, hogy drágább telefont még zsebpénzemből sem engedi, hogy vegyek. (Régebben évente megvettem a legjobbat.)

2015. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TatyóKirály ***** válasza:
"Túl drága" - aztán valahogy összehozzuk. Az más kérdés, hogy ésszerű kereteken belül mozog az is, amit venni szeretnék.
2015. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pörölycápa ***** válasza:

#6

Te jó ég, felnőtt embereknél zsebpénz, meg nem engedte? Pótanyukád van, vagy párod?


Lány vagyok, de nem értem mi a gond a műszaki cikkekkel. Ha megendeghetjük magunknak, akkor miért ne vegye meg? Ha viszont nem állunk úgy anyagilag, hogy megengedhetjük magunknak azt a bizonyos kütyüt, akkor meg a párom sem akar egy új gamer PC-t.

Ha a műszaki cikk a hobbijához kell, akkor is, mért ne vehetné meg? Nekem is van hobbim, én is költök rá.

2016. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!