Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyi időt szoktatok barátnőtökre szánni egy héten?

Figyelt kérdés

Én minden nap reggeltől késő délutánig dolgozok és néha jól esik szombaton aludni egy picit tovább. De ezt barátnőm nem mindig nézi jó szemmel ha ezt mondnom neki.

Pedig van hogy hétköznap is találkozok vele, meg elviszem mindig valahova akkor. De ha felhozom a témát hogy pihenni szeretnék akkor besértődik. csajozni se járok el, ha haverokhoz megyek kerti buliba mindig elhívom. Néha nem tudom mit szeretnének a nők , hogy állandóan velük legyünk... ?


2015. ápr. 30. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a hétvégén tudok vele találkozni, mindkét nap pár órát..de majd jön a nyár, és többet leszek vele ^^
2015. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek program egy kerti buli és a pasija haverjai. Akkor minek neked nő, ha nem foglalkozol vele? Mi együtt élünk, nincs ilyen gond.
2015. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mondom , hogy hétköznap éttermekbe meg ahova akar oda viszem.
2015. ápr. 30. 13:10
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Szeret téged a barátnőd? Ha igen, vajon miért nem veszi figyelembe a te egyéni igényeidet?

Az én párom is nagyon ragaszkodó személyiség, de megérti, ha néhanapján szeretnék kicsit egyedül lenni, kockulni stb.

Kommunikáljátok ezeket az igényeket egymás felé, és akkor több eséllyel lesztek boldogok együtt. Pláne, ha türelmesen, szeretettel kommunikáltok :-)

2015. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!