Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai 12 évesen "járni" valakivel?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm "járni" kezdett egy évfolyamtársunkkal és én azóta ezen agyalok hogy nem korai-e ez 12 évesen? Vagy csak én érzem így?
2015. ápr. 30. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hanem fekszenek egyből össze akkor nem korai:D
2015. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
12 évesen nem lehet valami hű de komoly. Ha egy korabelivel jár és valami értelmesebb fajta mindkettő, akkor úgyse csinálnak semmit. Ennyi idősen képtelenség.
2015. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Biztos aranyos, de az még nem lehet komoly..
2015. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy meddig mennek el. Nem hiszem, hogy idősen pl össze kéne feküdniük...
2015. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Én már 9 évesen jártam egy fiúval (osztálytársammal) természetesen akkor még nem tudtam, hogy mi az a szerelem csak úgy kíváncsiságból, de csak szájra puszi volt, de mára már azt is megbántam.

És ha felnött szemmel nézném az lenne rá a helyes válasz, hogy igen korai.

2015. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Kb. hét hétig tart vagy a következő nagyszünetig
2015. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy mit takar az a bizonyos "járás" szó náluk.
2015. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Az én időmben 12 évesen még barbie babáztak a lányok.Most meg már nagyban nyomják az ipart.Hová tart ez a világ?
2015. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Istenem, ne mondja nekem senki, hogy általánosban nem volt régen ez a "jaj szerelmes vagyok belé" duma, ami igazából semmi komoly nem volt, csak "játék". 12 évesen nem valószínű, hogy szobára mennek. Emlékszem, hogy mikor 12 évesek voltunk volt 2 osztálytársam akik "jártak", ami abból állt, hogy megfogták egymás kezét.

Nekem pedig 13 évesen volt az első barátom és 3 évig együtt voltunk. :)

2015. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%

#9


Vicces amikor olyan háborog itt aki már 13 évesen nagyban nyomta az ipart :D Szánalmas hogy a nők ennyire nem tudnak meg lenni f..sz nélkül és még ők mondják hogy a férfiakat csak a dugás érdekli

2015. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!